Odpowiedzi

2009-12-16T15:48:33+01:00
Gazeta BRAVO jest gazetą młodzieżową, czasopismo to ukazuje się co 2tygodnie, a właścicielem marki jest wydawmnictwo Bauer.
W gazecie znajdują się zarówno plotki i krótkie informacje o polskich i zagranicznych gwiazdach show-biznesu. W kadzm numerze znajdziesz takze wywiady, artykuly(w wiekszosci niezbzt madre czy ciekawe) horoskop, nowosci plztowe jak i nowe propoyzcje filmowe otrzwiscie z opisami i ocena. W BRAVO znajdziecie tez raport z zycia, fotoopowiesc i plakaty. Czesto znajdziesz tez tam tekst jednej piosenki przetlumaczanz przewaznie z angielskiego na polski(song book) i liste przebojow w angli, USA, oraz listy przebojow BRAVO, MTV, RMF Maxxxx itp. W dwutygodniku znajduje sie tez rubryka na porady na trudne pztania nadeslane przez czytelnikow. WIECEJ INFO NAL www.bravo.pl. Zainteresowanych zapraszam tez na www.zespoldance.blog.onet.pl
5 4 5
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-12-16T16:07:24+01:00
Magazyn młodzieżowy "Cogito" jest wydawany co dwa tygodnie i za każdym razem praktycznie cały nakład szybko się rozchodzi. Co więc sprawia, że sięga po to pismo tak wiele młodych osób?
Na pierwszy rzut oka magazyn nie odbiega niczym od innych młodzieżowych tworów: krzykliwa, kolorowa okładka, wielki tytuł, wyszczególnione ciekawe artykuły, słowem - nic nadzwyczajnego. Nadzwyczajność zaczyna się dopiero wtedy, kiedy otworzymy pismo i w sposób czysty i przejrzysty zatopimy się w informacje z Polski, świata oraz - to co młodzież interesuje najbardziej - z życia showbiznesu. "Cogito" dostarcza czytelnikowi jednak nie tylko setek wiadomości o rzeczach aktualnych i krzykach mody, ale głównie o tym, co dla współczesnego nastolatka stoi na dalszym miejscu - o szkole, nauce i studiach. Rzetelne informacje, odpowiednia oprawa i wybór najważniejszych wiadomości sprawiają, że artykuły w piśmie nie są naszpikowane wytartymi słowami, które często trudno zrozumieć, ale napisane są prostym, logicznym i łatwym do zanalizowania językiem. W każdym numerze znaleźć można pomoce naukowe zarówno dla uczniów jak i studentów - opracowania lektur, wzory matematyczne i fizyczne, wyjaśnienia zagmatwanych pojęć, testy przygotowujące do zdania egzaminu gimnazjalnego i matur.
Magazyn porusza też tematy trudne, wkraczające nieraz w sferę tabu, robi to jednak w sposób wysublimowany i łagodny bez patetycznych wyrażeń i skrajnych poglądów. Można znaleźć tam wiele ciekawych artykułów o zdrowiu, urodzie, problemach czytelników, które redakcja Cogita wraz z innymi czytelnikami próbuje rozwiązać.
Gazeta różni się znacznie od innych młodzieżowych pism typu BravoGirl czy Twist, które nastawione są na zyski niż na konkretyzację swoich artykułów. Wiadomości w Cogicie są pewne i rzetelne, odpowiadają na poważne pytania i poruszają poważne problemy, co sprawia, że pismo to znacznie odstaje pod względem wartości intelektualnej od innych gazet.
Czy jednak magazyn ten okaże się odpowiedni właśnie dla ciebie - sam musisz zdecydować. Niewątpliwie jednak "Cogito" jest pismem fenomenalnym, który w dobie komputerów i internetu potrafi do siebie przyciągnąć rzesze młodych ludzi.
3 5 3
  • k17n
  • Początkujący
2009-12-16T17:09:57+01:00
Popcorn to młodzieżowa gazeta. Ukazuje się co miesiąc, jest miesięcznikiem. W każdym numerze można znaleźć jakąś ciekawą informację, nie jedną zresztą. Dziewczyny chętnie poczytają horoskopy lub poczytaja wróżby. Dla chlopaków jest przygotowana strona z najlepszymi, np.: aparatami(i oczywiśćie najładniejszymi i najmodniejszymi). Znajdziemy też tam coć o modzie i oczywiście o gwiazdach, zwłaszcza High School Musical, co jest trochę nudne, ale cóż poradzć. W Popcornie jest też dział poświęcony pytaniom czytelników, na któe zawsze są odpowiedzi.
Popcorn to naprawdę fajna gazeta, a tak nawiasem mówiąc była by fajniejsza bez tych ciągłych wzmianek o gwiazdach Disney-a.

mam nadzieję, że tyle wystarczy i że pomogłam
4 4 4