Odpowiedzi

2009-04-01T11:10:36+02:00
Mój przyjaciel jest kimś ważnym w moim życiu. Jest dla mnie bardzo cenny. Tkwi w moich myślach o każdej porze. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Wiem, że mogę na niego liczyć w każdej sytuacji. Wspiera mnie w każdym cierpieniu, strachu, ale też śmieje się ze mną kiedy jest mi wesoło. Ale to dzieła w dwie srony. On też może na mnie liczyć, na mnie polegać.
Wiele rzeczy robimy razem,dlatego możemy opowiadać innym nasze wspólne historie. Nie wiem co bym zrobił, gdyby go niwe było. Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Na pewno byłoby nudno. Nie miałbym z kim przebywać całe dnie. Ale raczej wolę nie myśleć o tym co by było gdyby...Staram się myśleć pozytywnie, myśleć, żę nasza przyjaźń nigdy nie będzie miałą końca. To byłoby mi na rękę. On nigdy mi sie nie znudzi, wiem to. Są niektórzy tacy, że zrywają przyjaźnie, bo przyjaciel po prostu już im się znudził. Ale wiem, że z nami tak nie będzie. Znam siebie i nie zeroiłabym czegoś takiego. I widzę również, że mój przyjaciel też mi tego nie zrobi.
Podczas przyjaźni z nim uczę się wielu rzeczy. Na przykład szczerości. Na początku przyjaźni powiedzieliśmy sobie, żę o wszystkoch sprawach będziemy sobie mówić, niezależnie od tego, co by to było. Nigdy nie umiałam nikomu powiedziec nic prosto z mostu, nie umialam powiedzieć nic złego prosto w oczy. Tego właśnie m.in. nauczyłam się z tej przyjaźni. Nie żałuję tego. Teraz wiem,że kiedy jestem szczera, to ludzie bardzie mnie doceniają. Zauważyłam, że szczerość jest bardzo ważną cechą w życiu. To ludzie cenią sobie chyba najbardziej.
Mój przyjaciel jest jedną z osób, bez których moje życie nie mialoby sensu. Dlatego bardzo go kocham.