Odpowiedzi

2009-12-16T16:31:53+01:00
miejscowość data
Droga ...
Niedawno zapisałam się do kółka teatralnego. Naprawdę warto. Wiesz, że nie przepadam za aktorstwem, uczeniem się czegoś na pamięć... Ale to było zanim tego spróbowałam. Mamy na prawdę bardzo ciekawe zajęcia i występy. Uczymy się tego, by nie bać, lub nie wstydzić się przed publicznością. Cieszę się, ponieważ nasza pani jest bardzo spokojna, opanowana itd. Gdy komuś coś tłumaczy robi to zrozumiale, a gdy ktoś czegoś nie rozumie, ze spokojem powtarza po raz kolejny. Chodzę na te zajęcia niedługo, ale zauważyłam że wszyscy w grupie to osoby nieśmiałe. Teraz się zmieniły, mają więcej pewności siebie. A poza tym poznałam tam kilka bardzo przyjaznych osób. Mam w związku z tym, więcej znajomych.
Niedawno graliśmy Romea i Julię. Wcześniej coś o tym słyszałam, ale to tylko przez przypadek. Nie czytałam książki, a pani powiedziała żebyśmy to zrobili. Powiedziałam, że mam trochę trudności z czytaniem, a ona uśmiechnęła się i zaproponowała żebym o lekcjach do niej przychodziła i że będzie mi czytała fragmentami.
Bardzo mi się spodobało rozwiązanie, książka bardzo mnie wzruszyła, a i przedstawienie zakończyło się gromkimi oklaskami ze strony publiczności.
Jeszcze raz proszę żebyś się zapisała, bo naprawdę warto.
Twoja przyjaciółka ****
no i co podoba się? ;D
1 4 1