Napisz jak chciałbys spedzic te Święta co bedziesz w nie robic itp. Po angielsku. Prosiłabym tez żeby to było napisane po polsku żebym wiedziała o co chodzi bo jak sie pani zapyta to musze wiedziec i potrzebuje to pilnie na jutro więc bardzo Proszę

1

Odpowiedzi

2009-12-16T18:59:40+01:00
I'd like to spend this Christmas with all my family. Unfotrunately it's not possible because a lot of my cousins live far away from us and they couldn't come. I miss them and I'd like to see all my family on the Christmas Eve.
I'll spend this Christmas only with my parents and sister (??) but I think it will be very nice. We can finally sit together, just talk and enjoy these great moments. I love Christmas and I'm sure it will be cool as usual.

--
Chciałabym spędzic święta z całą swoją rodziną. Niestety nie jest to możliwe, bo wielu moich krewnych mieszka daleko stąd i nie mogą przyjechac. Tęsknię za nimi i chciałabym zobaczyc ich wszystkich w wiligę.
Spędzę te święta tylko z rodzicami i siostrą (tam już możesz sobie pozmieniac), ale myślę, że i tak będzie bardzo przyjemnie. Wreszcie możemy wspólnie usiąśc, porozmawiac i cieszyc się wspólnie spędzonymi chwilami. Uwielbiam święta i jestem pewna, że będą one super, jak zawsze.

;-)