Odpowiedzi

2009-12-16T17:13:02+01:00
BYĆ TRENDY?
Trendy, jazzy a może cool, te słowa określają rzeczy, które w danym okresie są na czasie. W każdym aspekcie życia znajdziemy przedmioty, które są modne, a które z nich były trendy w zeszłym sezonie. Nie tylko na ubiór patrzymy przez pryzmat panujących trendów. Styl życia, jedzenie czy gadżety elektroniczne to tylko, niektóre z nich. Postaram się przedstawić co jest trendy a może jest już jazzy.

Co lub kto mówi nam co jest trendy??

Na półkach w kiosku możemy znaleźć wiele czasopism, które przedstawiają nam światowe nowości, jakie w mgnieniu oka stają się modne. W takich gazetach znajdziemy opinie ekspertów, którzy zawsze wiedzą co jest ?najlepsze?.
W telewizji są programy, które ukazują nam co robić aby być na czasie. Na przykład dzięki telewizji bardzo modne stało się wróżenie, które po zastanowieniu jest nam do niczego potrzebne i skutecznie opróżnia nasz portfel
Chodząc po mieście patrzymy, gdzie ludzie robią zakupy czy idą do kawiarni. Wiele z tych rzeczy nie pasują do nas mimo to staramy się dopasować je do naszego stylu bycia.

To co modne dla ciała

Modna odzież lansowana jest dla i przez osoby szczupłe i wysportowane. Trendy w modzie zmieniają się jak partie rządzące i przez takie rotacje człowiek ?musi? cały czas pilnować czy jest ubrany zgodnie z trendami czy wręcz przeciwnie ubiera się w nie modne ubrania
Żeby być trendy nie wystarcza chodzenie na siłownie od tak trzeba mieć swojego osobistego trenera. Masaż też nie w przypadkowym salonie tylko uznawanym przez wielu centrum fitness. Na czasie jest joga, to tego typu ćwiczeń nie wystarczy już zwykła mata (dywan) tylko należy mieć specjalne akcesoria.
Powoli modny zaczyna być bowling, który przez ostanie miesiące jest co raz częściej wybieraną formą rozrywki. Promowany jest na przykład przez gwiazdy, które urządzają turnieje bowlingu .
Nie można zapomnieć o tańcu towarzyskim jak i nowoczesnym. Pogramy rozrywkowe reklamują tego typu sposób na spędzanie wolnego czasu. Przez dwa programy w naszym kraju zapanował szał na taniec. Tańczą wszyscy i wszędzie.

Co jest trendy dla duszy?

Kino? Nie, lepiej pójść to teatru. Właśnie ta forma jest teraz najbardziej popularna. Co raz więcej młodych ludzi zamiast obejrzeć film z taśmy woli oglądać występy na żywo.
Podróże też nie byle gdzie trendy mówią, że im dalej od cywilizacji tym lepiej. Co raz mniej osób wybiera Włochy czy Egipt. Teraz najlepiej jechać do Kambodży czy Wietnamu. Jeżeli jedzenie możemy zaliczyć do duszy to niegdyś bardzo mocno oblegane Fast-foody straciły miano najczęściej odwiedzanych punktów gastronomicznych na rzecz równie szybkich barów ze zdrową żywnością

Fenomen chwili z tej i innej dziedziny

Nie można zapomnieć o portalu nasza-klasa.pl Nie byłoby żadnego, ale gdyby nie fakt, że nie jest to pierwszy portal tego typu. Skąd wziął się fenomen akurat tego portalu a nie na przykład Szkolnelata.pl. Po prostu media po przez swoje programy spowodowały to, że nasza-klasa.pl stała się najchętniej odwiedzaną stroną na polskich serwerach.
Swoje pięć minut przeżywa Green Bag ? torba ekologiczna. Co spowodowało, że ta a nie inna torba jest najchętniej używaną torbą wielokrotnego użytku. Ponownie media używają swoich sztuczek aby jak najlepiej wypromować właśnie tą torbę. Idąc ulicą widzimy, że taki worek ma i przedszkolak i starsza pani.
Dzięki muzyce też można być trendy. W szkole, pracy czy w klubach słucha i rozmawia się o topowych piosenkach. Kiedyś była to szalona żaba, teraz na czasie jest czeski hit ?Jozin z Bazin?, a jutro? Nikt nie wie gdzie i kiedy powstanie nowa jeszcze zabawniejszy melodia. Czas takich piosenek mija bardzo szybko, więc ?trzeba? śledzić portale internetowe i stacje muzyczne w poszukiwaniu nowych przebojów.
Kiedyś komórka służyła do dzwonienia i wysyłania sms-ów. Któż mógłby pomyśleć, że w przyszłości telefon będzie miał mp3 czy aparat. Teraz to podstawowe wyposażenie. W obecnych czasach wypasiony telefon ma GPS i dotykowy ekran. Bez tych funkcji telefon jest tylko zwykłym klockiem do pisania sms i rozmawiania ze znajomymi.


Trzeba pamiętać, że mimo trendów każdy powinien być po prostu sobą