Zredaguj opowiadanie pt.,,Okruchy pamięci '' przedstaw w nim w barwy sposób swoje własne wspomnienia z dzieciństwa .

Ps. Pilne bardzo !!! Może to być opowiadanie o Twoim dzieciństwie JA sobie troche pozmieniam i będzie dobrze :) :***** Dzieki Z góryy :**Pozdro

1

Odpowiedzi

2009-09-11T16:45:48+02:00
Wylatuje mi z głowy wiele rzeczy. Zapominam o kartkówkach, o kupieniu mleka czasem zapominam nawet zjeść śniadanie, każdy oskarża mnie o zapominalstwo. Wierzcie lub nie, ale ja pamiętam wiele rzeczy, naprawdę! Na przykład, moje dzieciństwo.
Pamiętam swoje pierwsze zwierzątko – wróbla, który niefortunnie wpadł przez okno. Mieszkał w klatce po kanarku babci, aż do momentu, w którym mama „przez przypadek” go wypuściła.
W mojej pamięci utkwił też pająk, który patrzył na mnie z nad klosza lampki nocnej, od dziecka uwielbiałam zwierzęta, ale pająka potwornie się bałam, żył jednak spokojnie na lampce nocnej, bo bardziej od pająków nie lubiłam komarów. Nieznośne owady kończyły swój żywot na pajęczynie a ja spałam spokojnie.
Moje dzieciństwo było pełne barw i czarów, czasem wracam wspomnieniami do tamtych dni w których wszystko wydawało się być prostsze, piękniejsze…


Mam nadzieje że pomogłam.

Maddie.