Ok sprawa jest prosta, proszę o opis Biskupina pod względem turystycznym, ma to być coś na wzór reklamy. Argumenty dla czego warto odwiedzić to miejsce, może być historia, ale to już bardziej drugoplanowo.

Oczywiście jeśli ktoś chce dostać naj, to musi napisać pracę naprawdę na poziomie ;)

2

Odpowiedzi

2009-12-16T18:21:14+01:00
Biskupin-jest to niewielka wieś w województwie kujawsko pomorskim. Jest bardzo dobrze znany z dawnej osady ze średniowiecza która niegdyś się tam znajdowała.
W tej wiosce prowadzi się ogromne badania archeologiczne, co m. in. sprowadza wielu turystów pasjonujących się tymi czasami, aby zobaczyć prace archeologów.
Muzeum w Biskupinie zachęca turystów do obejrzenia znalezisk archeologów, turyści którzy planują zostać na parę dni, mogą zatrzymać się w Karczmie Biskupińskie, która oferuje domowe obiady i miłą atmosferę (jednak to już sam zdecydujesz czy dać, bo trochę wykracza poza temat ;) ).
Turystów zachęca jeszcze Festyn Archeologiczny, gdzie odbywają się wspaniałe zabawy i możliwość zakup pamiątek związanych z tą osadą.
11 2 11
2009-12-16T20:27:38+01:00
Przykład czegoś podobnego do reklamy:

Zastanawiacie się gdzie pojechać na wycieczkę? Nudzi was już Warszawa, Krakow? Byliście już w Biskupinie? Nie? To najwyższy czas :)
Największym walorem Biskupina jest rekonstrukcja pierwszej osady na Polskich ziemiach wraz z drewnianym obramowaniem. Znajdują się tam rownież rekonstrukcje chat wraz z wyposażeniem sprzed 3000 lat!
To jeszcze nie wszystko! Jest tam możliwość bicia monet przez dzieci jak i przez dorosłych, rzuty toporkami, jazda kucykiem po terenie grodu biskupińskiego. Można też zajrzeć do muzeum. Można też płynąć statkiem wycieczkowym, albo pojeździć wąskotorowką.

Naj? jeśli tak daj naj ;)
8 4 8