Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-16T19:00:18+01:00
AKAPIT / Jestem dość nieśmiałą osobą . Bardzo trudno przychodzi mi nawiązanie przyjaźni . Nigdy w życiu jeszcze nie miałem żadnego przyjaciela od serca .
AKAPIT / Z łzami w oczach patrzyłam na przyjaciółki bawiące się razem na przerwie i siedzące razem ze sobą w ławce . Nigdy nie doznałam takiej sytuacji , zawsze byłam sama i nikt mnie nie lubił . W pewien wtorek rano , na lekcji języka polskiego razem ze mną w ławce usiadła moja koleżanka Milena . Nigdy dotąd nikt ze mną nie siedział i trochę się zdziwiłam . Była bardzo smutna . pierwsza zaczęłam rozmowę :
- Dlaczego to właśnie ze mną dziś usiadłam , przecież nikt mnie nie lubi . Opowiedziała że zawiodła się na jednej ze swoich przyjaciółek i nie chce już się z nią kolegować . Jeszcze sobie trochę porozmawiałyśmy o różnych rzeczach . Dowiedziałam się że Milena jest bardzo podobna do mnie z charakteru . Podziękowała mi za to , że mogła się komuś wygadać i powiedziała mi że jestem dobrą koleżanką . Polubiłam Milenę .
Zawsze ze mną siadała w ławce . Bardzo dużo rozmawiałyśmy . Po pewnym czasie została moją jedyną przyjaciółką .
AKAPIT / Milena i ja bardzo dużo spędzałyśmy ze sobą czasu . Zrozumiałam że prawdziwych przyjaciół nie trzeba daleko szukać .
2 3 2