Odpowiedzi

2009-12-16T18:50:30+01:00
Wyjazd do Meteorów.

Jak wszystkim wiadomo, oczywiście wszystkim, którzy tam byli jest to bardzo urokliwe miejsce. Sam wyjazd na górę jest bardzo skomplikowany, ponieważ biegnie przez kręte górskie drogi, więc ma się wrażenie, że autobus zaraz się przewróci i potoczy w dół zbocza, ale warto przeżyć tę chwilę grozy dla widoków jakie nas witają. Są niesamowite. Ogromne słupiaste skały, a na ich szczytach zbudowane klasztory. Zwiedzając je obowiązuje stosowny strój czyli panie np. muszą mieć zakryte ramiona i kolana. Na terenie klasztorów zdjęć niestety nie można robić.
Z niektórych tarasów widać piękną panoramę znajdujących się u stóp tych skał miejscowości - Kastraki i Kalambaki. Oczywiście sam widok nagich skał, a wśród nich klasztorów jest nie do zapomnienia. Pozostaje naprawdę ogromne wrażenie.
3 3 3
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-16T18:52:45+01:00
Dnia 16 grudnia z klasa wybraliśmy sie na wspolny spacer. Wyruszylismy o godz 9 z pod szkoly. Posanowiliśmy odwiedzić i zrobic zdjecia naszego zimowego parku. Przy wejściu po prawej stronie stoi pomnik Adama Mickiewicza. Dookoła niego rosną śliczne krzewy. Widok zaśnieżonych ławek, drzew był przepiękny. Ptaki szukajace pozywienia lub rzucajace sie na kawalek bulki wygladaly bardzo zabawnie. po powrocie do szkoly pani stwierdzila ze powstałe zdjęcia sa cudowne i zrobila wystawe!
2 3 2
2009-12-16T21:05:43+01:00
Pojechałem do Warszawy .Pierwszym miejscem jakie zwiedzałem były Łazienki.
Były śliczne.Do okoła była woda,której niestety nie molem dotknąć,ale pewnie była zimna.Szłem dalej i natknołem się na niesamowity pomnik Fryderyka Chopina .Przedstawiał on siedzącego Fruderyka.Który był zrobiny z kamienia.
Po południu poszliśmy zwiedzić stary rynek i pomnik małego powstanca,który upamiętnia bohaterską walkę harcerzy i uczniów w czasie powstania warszawskiego i w okresie całej okupacji.Zawszę będę pamiętać to miasto,bo zawiera on dużo wspomnień.
3 1 3