Napisz zabawny wierszyk ( lub historyjkę ) tematycznie związanej ze szkołą zawierającej utworzone przez siebie neologizmy.
Bardzo proszę;****:)
Jeżeli ktoś napisze mi historyjkę to tak na jedna stronę kartki A4:) No oczywiście może być dłuższe :P A ten wierszyk to też ma być dość długi i na temat!!! ;)
A teraz najważniejsze !
DAJĘ ZA TO DUŻO PUNKTÓW WIĘC CHCE ODPOWIEDŹ NA TO ZADANIE!!! Oczywiście jeżeli ktoś napisze ze nie umie albo całkiem nie na temat lub tez skopiuje z neta to rzecz pewna że ta odpowiedź zostanie usunięta i punkty też się usuną! PROSZĘ TEŻ ABY TO NIE BYŁO SKOPIOWANE Z NETA. Mam nadzieję że nie zapomnicie użyć do tego neologizmów :))
No to chyba wszystko zrozumiałe:))
Mam nadzieje że będą dobre efekty:)))
Jeżeli są jeszcze do tego jakieś pytania to pisać na priv;)))
Powodzenia:*:))
;***

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-17T10:13:14+01:00
Pewnego dnia w szkole zostały zorganizowane zawody w szkole w piłkę ręczną. Wszyscy cieszyli się oraz biegli, by zapisać się na 'złotą listę' , ponieważ nagrody były cenne. Ja ciągle się zastanawiałam, nauczyciele powiedzieli mi, że dobrze gram, więc zapisałam się. Turniej miał być tydzień po zapisach. Nie mogłam się doczekać tej ekscytującej gry. Drużyna została wybrana. Miałam najlepszy skład, więc strach mijał. I słusznie. Wygraliśmy. Otrzymaliśmy bardzo cenne nagrody. Ja dostałam nową komórkę, pozostali podobne nagrody. Gdy biegłam korytarzem pochwalić się telefonem do koleżanki, potknęłam się i upadłam. Wszyscy się ze mnie śmiali. Początkowo czułam lęk, strach, że wszyscy zaraz będą o tym mówić, ale gdy wstałam sama zaczęłam się śmiać. Podniosłam mój telefon i . i co się okazało? Że go popsułam. I tak minął mój straszny, a zarazem wesoły dzień.
2009-12-17T12:07:58+01:00
Zapytany w szkole
jaki kształt ma rów
powiedział bez namysłu
Rowowaty panie psorze!
Zapytany w szkole
jakie kolor mur ma
powiedziałem bez namysłu
Murzany panie psorze!
Zapytany w domu
co dostałem w szkole
po namyśle powiedziałem
jedyneczki dwie mamusiu!


mam nadzieje że sie podoba ^^ jeśli tak daj najlepszą odpowiedź ^^
3 3 3