Planujesz spędzić tegoroczne wakacje w Wielkiej Brytanii.W angielskiej gazecie znalazłaś ogłoszenie o wakacyjnej pracy dla studentów w jednym z wydawnictw.Napisz list do ogłoszeniodawcy,w którym:
-przedstawisz się i poinformujesz,dlaczego zainteresowało Cie to ogłoszenie.-
-napiszesz,dlaczego uważasz się za odpowiednią osobę do tej pracy i krótko opiszesz swoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe w redagowaniu szkolnej gazetki,
-poinformujesz,kiedy możesz rozpocząć pracę i zapytasz o wysokość wynagrodzenia,
-pionformujesz,dlaczego zależy Ci na szybkiej odpowiedzi i poprosisz o przesłanie ci listy dokumentów,które musisz dostarczyć.

1

Odpowiedzi

2009-12-16T23:18:44+01:00
Chyba robilem to zadanie w pare miesiecy temu^^

Dir Sir,
Im writing in connection with ur job advertisment which i found i "Times" magazine. Im 18 year old student from Poland and Im planing to spent my holidays in Great Britan so im looking for a job for his time. Im great in writing short or even long articles i was working in school magazine for 3 years so i got some experience writing skills. Im hard working, polite, teamworking person with imagination. I could start working even in next week and i wonder what is the salary. I would like to recive ur answer as soon as possible because I need to be sure if about this job before i book tickets. And could you send me the document which i need to apply for this job? Thanks in advance.

yours faithfully xyz :)
2 2 2