Odpowiedzi

2009-12-17T11:33:16+01:00
Otwieram Dom mody. Ma byc to firma produkująca ekskluzywne jak i sportową odzież z najlepszych gatunków tkanin. Zajmę się działem sukienek ślubnych.Będą wykonane z jedwabiu, Etaminy, Rypsu i Satyny. Nie będą tylko białe ale i złote, srebrne i czarne.
Wiem że kolor czarny kojarzy się z żałobą ale nadaje kreacji elegancję i szykownośc.Moja firma będzie bardzo dużym budynkiem. Będzie w niej 20 pomieszczeń na biura 1 bar 6 toalet oraz pomieszczenie dla projektanta. Wnętrze urządzimy w nowoczesnym ale i interesującym stylu. Znajdę świetnych projektantów wnętrz, którzy Nadadzą mu szykownośc styl ale i ekstrawagancje.
Zatrudnię projektanta, który zaprojektuje linię odzieży młodzieżowej. Wiadomo najczęściej to młodzi ludzie odwiedzają centra handlowe. Odzież młodzieżowa będzie dostępna w przystępnych cenach.Będziemy mieli 15 modelek.
Z nich wybiorę jedną, która będzie promowac kolekcje.
Zatrudnię 2 sekretarki, które będą udzielac informacji, 2 projektantów, którzy okarzą się najlepsi z naszlepszych oraz 3 osoby do działu finansowego. I tak powstanie jedna z najlepszych firm na świecie a ja będę jej dyrektorem.

:)