Napisz list do Świętego Mikołaja

tylko wiecie taki na poziomie GIMNAZJUM !!!

nie że życze sobie tego i teko i koniec

rozpisać się trochę i nie z neta
- wstęp,
- rozwinięcie,
- zakończenie !!

Już Już !! na jutro :( x dd

Spam i inne głupoty grożą usunięciem <konta> !!

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-17T14:28:46+01:00
Drogi Święty Mikołaju.
Piszę do Ciebie ten list i proszę cię o kilka rzeczy.
Pierwszą rzeczą o jaką bym prosiła to o to żebyś pomógł takiej dziewczynce, która mieszka niedaleko mnie, ponieważ jej rodziców nie stac na rzadne prezenty ani na obchodzenie wigili.
Są bardzo biedni i nieraz nie mają co jesc.Wiec prosze cie o obfitą wigilję dla nich.
Po drugie o to żebyś pomógł mojemu koledze, ponieważ on nie ma rodziców i mieszka z babcią. Jego babcia jest starszą kobietą i też nie obchodzą wigilii hucznie.Wiec niech on dostanie jakiś fajny prezent. A po trzecie proszę cię o to abym w tym roku dostała jak najlepsze oceny. Na tym kończe swój list i mam nadzieję że Osobą które bardzo potrzebują pomocy jej udzielisz.
Na tym kończe swój list i mam nadzieję, ze nie proszę o zbyt dużo.
Pozdrawiam
Nie wiem czy ci się spodoba...
1 5 1
2009-12-17T14:37:48+01:00
A więc tak:
Drogi Święty Mikołaju!
Na początku mojego listu gorąco Cię pozdrawiam. Jak dobrze wiesz zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i jak każde dziecko chciałabym dostać jakiś prezent.
Chciałabym abyś na początku dał jakiś prezent dla dzieci biednych, tych z domu dziecka jak i tych z rodzin patologicznych. Na prezent czekają też Ci, którzy są chorzy. Chcę aby oni jak najszybciej wyzdrowieli. Aby nie byli w szpitalach tylko cieszyli się świętami w gronie rodzinnym. Chciałabym aby niewidomi w końcu przejrzeli na oczy, oraz aby głuszy w końcu coś dokładnie usłyszeli. Dzieci biedne aby dostały więcej miłości od rodziny. A te, które chcą pójść do szkoły niech pójdą. Niech i one zaczną być mądre. Każdy czeka też na jakieś prezenty, więc chcę abyś dał im jakieś drobiazgi. Na pewno się z tego ucieszą.
Moim zdaniem nie proszę Cię o dużo. Chcę dla każdego dziecka dobrze. Jeszcze raz serdecznie Cię pozdrawiam:)
Patrycja:)

mam nadzieję,że Ci się spodoba^^ może trochę krótkie ale więcej pomysłów nie miałam. może sama coś dopiszesz i będzie okey:) pozdrawiam;p
1 5 1