Odpowiedzi

2009-12-17T15:05:49+01:00
Ja mam 4
Reklamy znikną z naszych okien 12,12,09
Naszych okien nie zakryją już przesłaniające światło wielkie reklamy, a te już powieszone muszą być zdjęte w półtora roku. W sobotę w życie wchodzi rozporządzenie ministra infrastruktury, które stanowi, że reklamy umieszczane na budynku wielorodzinnym nie mogą ograniczać dziennego oświetlenia.

Uchodźcy skarżą się na warunki 15,12,09
Ukrainiec Aleksander Michałulsj był zmuszony do opuszczenia swojego kraju. Warunki, które zastał w Polsce były „skandaliczne”. Mężczyzna ogłosił strajk głodowy – jeśli nikt nie zareaguje na jego apel, popełni samobójstwo. – W większości ośrodków wynik kontroli był „zadowalający” – powiedziała rzecznik Urzędu ds. Repatriacji i Uchodźców.

Fałszywie o obozach śmierci w polskiej tv 16,12,09
W filmie wyemitowanym w polskojęzycznym kanale National Geographic kilkakrotnie znalazło się sformułowanie „obóz koncentracyjny w Polsce”. – To niebezpieczny sposób przedstawiania historii – oburza się poseł PO Krzysztof Brejza, który zawiadomił w tej sprawie Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Niech Olechowski poprze SLD 12,12,09
Wspólny lewicowy kandydat na prezydenta – zgoda, ale tylko taki związany z SLD. To odpowiedz Grzegorza Napieralskiego na propozycje Aleksandra Kwaśniewskiego. Były prezydent w wywiadzie dla portalu tvp.info nawoływał do porozumienia ze Stronnictwem Demokratycznym. – Rozmowy takie faktycznie się toczyły – potwierdza „Wiadomościom” TVP Paweł Piskorski. Kto zatem będzie wspólnym kandydatem? Andrzej Olechowski czy Jerzy Szmajdziński?