Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-17T16:17:59+01:00
Moim zdaniem przyjaźń jest uczuciem magicznym. Tak przedstawiony obraz jest w książce TAJEMINICZY OGRÓD. Przez nadopiekuńczość swojego ojca mały Colin nie mógł unieść nawet szklanki wody. Jednak po poznaniu Mary nabrał sił i odwagi, by stawić czoła swojemu uprzykrzającemu zdrowiu. To cudowna przemiana, podczas, której Colin nabrał siił i chęć do życia. Stał się dzieckiem pełnym zdrowia i szczęścia. Nie tylko Colin, ale także z Mary przyjaźń uczyniła lepszą dziewczynką. Nie była już oburzona na wszystkich i zniechęcona, ale stała się dzieckiem pracowitym i czułym na ludzką krzywdę.
Przyjaźń uczy i naprawia uszczerbki, które nabyto, kiedy było się człowiekiem ponurym i osamotnionym.

Myślę, że to wystarczy. Napisz co dostałaś.
94 2 94
2009-12-17T17:18:38+01:00
Przyjaźń czyni cuda ponieważ bez przyjaźni nie byłoby prawdziwej miłości i na odwrót. Posiadanie przyjaciela i bycie przyjacielem jest czymś na prawdę nie zwykłym. Zgadzam się z twierdzeniem , iż przyjaźń czyni cuda. Tak na prawdę jeśli mamy prawdziwego przyjaciela mozemu mu powierzyć swoje sekrety tajemnice smutki ale także i radości. W przyjaźni nie ma rywalizacji. Przyjaźń jest czymś magicznym wyjątkowym . Gdy mamy przyjaciela / przyjaciółkę tak na prawdę możemy zwierzyć sie mu ze wszyskiego. Mamy tą świadomość , że on nas wysłucha pomoże wesprze nawet samym słowem.. Dlatego zgadzam się z tym , że przyjaźń jest czymś wyjątkowym . Jeśli nie mielibyśmy choć jednego prawdziwego przyjaciela to jacy byśmy byli ? Przyjaciel to ktoś wyjątkowy. Motyw przyjaźni jest wykorzystywany w wielu książkach powieściach itp. Jednym z wielu przykładów może być książka pt "Tajemniczy ogród" .olin Craven musi zrozumieć co to jest prawdziwa przyjaźń. W końcu - dokładnie tak samo, gdyby przyszło mu się przedzierać z dżungli, przez las, do ogrodu - złośliwy i arogancki szczeniak staje się świadomą drugiego człowieka istotą.
W dzisiejszych czasach ludzie tak na prawdę zapominają czym jest prawdziwa przyjaźń. "Tajemniczy ogród" to niezwykle piękna historia o przyjaźni i radości. Posiada wiele metafor.„Tajemniczy ogród” to książka o przemianach wewnętrznych , którzy w ogrodzie odnajdują pogodę ducha, radość życia i szczęście.To również niezwykła historia przyjaźni trojga dzieci, które w pozornie smutne miejsce wniosły uśmiech i optymizm.
29 3 29