Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-17T16:37:53+01:00
DZISIEJSZA MŁODZIEŻ
Młodzi ludzie byli skromni i zależało im na dobrej przyszłości. Po upływie zaledwie kilkunastu lat młodzież stała się bardzo rozrzutna.
Dziewczynkom obecnie zależy na ubiorze i rzeczach materialnych, ale także żeby poznać swoją pierwszą prawdziwą miłość. Chłopcom zaś na obśmiewaniu się z nauczycieli i oczekiwaniu na oklaski. Jednak na tym nie zależy nasza przyszłość. Aby stworzyć jak najlepsze możliwości dla młodzieży, należy zacząć wychowywać ich w inny sposób. Nie wmawiać, iż wygląd jest najważniejszy, tylko uczucia oraz szkoła. Nie chodzi o uczucia pierwszej miłości, lecz na takich, że można na kimś polegać. Dzisiejszej młodzieży głownie zależy na nowinkach technicznych oraz jak najszybszemu ich nabycia. Ale zadajmy sobie pytanie: Jaka przyszłość ich czeka? - Wyczerpująca praca na budowie, czy też zarabianie w inny, nieco bardziej przykry sposób? Musimy to zmienić- Musimy kształcić i rozwijać się, a potem wychowywać cudowne pokolenia.
<DZISIEJSZA MŁODZIEŻ RZĄDZI> XD a co tam, raz sie mozna zabawić w polityka ;p
  • Użytkownik Zadane
2009-12-17T16:41:47+01:00
Uważam, że dzisiejsza młodzież jest trudna, zbuntowana i niełatwo do niej dotrzeć. Swoją tezę postaram się poprzeć odpowiednimi argumentami.

Moim pierwszym argumentem są nałogi. Dzisiejsza młodzież to w większości alkoholicy i narkomani. Młodzi ludzie coraz częściej nie potarfią powiedzieć "nie" Ulegają prośbom, namowom innych. Stosując używki chcą poprawić sobie humor a to prowadzi do wielu uzależnień.

Kolejnym argumentem jest bunt. Dzisiejsze młode pokolenie jest bardzo odważne pod wieloma względami. Gdy rodzice czegoś zabraniają, nie pozwalają na coś młodzież stosuje niekulturalne słownictwo, buntuje się. Niektórzy nawet są zdolni do rzucenia szkoły lub ucieczki z domu.

Nie można także pominąć wykroczeń, do jakich zdolna jest młodzież. Coraz więcej młodych ludzi kradnie, bierze udział w bijatykach. Przeważnie przyczyną tego jest agresja, nad którą trzeba w miare panować. Do tego wzrasta liczba nieletnich matek. Nieodpowiedzialne dziewczyny, pogniewane na cały świat, nie panują nad sobą. Właśnie dlatego dochodzi do takich sytuacji.

Myślę, że przytoczone argumenty pozwolą zgodzić się z twierdzeniem, że dzisiejsza młodzież nie jest zbyt rozsądna. Ci młodzi ludzie popełniają wiele błędów, których nawet nie próbują naprawiać.