Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-17T16:44:59+01:00
Moją najlepszą przyjaciółką jest Agata Kowalska. Chodzimy do tego samego gimnazjum i znamy się już prawie dziewięć lat. Poznałyśmy się w przedszkolu i od razu zaprzyjaźniłyśmy.
Agata jest wysoką brunetką o szaro-zielonych oczach. Jest szczupła i wysportowana. Ma regularne rysy twarzy i ciekawy, oryginalny uśmiech.
Agata bardzo często zmienia nastrój. Zwykle uzależnia go od pogody ? kiedy świeci słońce jest radosna, a gdy pada deszcz ma ochotę rzucić czymś o ścianę. Wtedy lepiej jej nie drażnić.
Jest życzliwa i pomocna. Dotrzymuje danego słowa, nigdy mnie nie oszukuje i nie zdradza tajemnic. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć.
Oczywiście istnieje wiele rzeczy, które mnie w niej denerwują. Najciężej jest mi znieść jej pesymizm i pod tym względem najbardziej się różnimy. Agata uwielbia się martwić, wymyśla najgorsze wersje wydarzeń, a potem zastanawia się co będzie jeżeli się spełnią. Często narzeka i wtedy po prostu przestaję jej słuchać.
Moim zdaniem Agata to wspaniała dziewczyna. Ma wszystkie cechy, które chciałabym znaleźć w przyjaciółce. Rzadko się kłócimy, choć często przekomarzamy. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa przynajmniej kolejne dziewięć lat.
2009-12-17T17:02:17+01:00
Moja koleżanka Genowefa ma wysokie/niskie/pomarszczone/gładkie czoło.Oczyma jasne/błękitne/niebieskie/szare/piwne/zamglone.Usta czerwone/drobne/wydatne/okolone zarostem/ładnie zarysowane, szyję smukłą/żylastą/łabędzią/długą/kształtna.Ramiona ma pulchne/dzielne/mocne/muskularne/potężne/wątłe. Dłonie ma bardzo krzepkie/spracowane/delikatne/zadbane/ciepłe. Natomiast nogi jej są długie/krótkie/szczupłe/zgrabne/dobrze umięśnione. Jej sylwetka jest ogólnie atletyczna/barczysta/drobna/gibka/niepozorna/wyniosła.

pomiędzy ukośnikami(/) są przymiotniki które sobie wmożesz wybrać :)