Odpowiedzi

2009-12-17T17:35:38+01:00
Nformacje:
Temat-Dlaczego zwierzęta nie mówią jak ludzie?
Bogowie-Zeus, Hades, Apokalips, Posejdon, Eneda (bogini zwierząt), Hydrona (bogini hydr)
Herosi-Achilles, Herakles, Andarm, Transatik (Heros, który zna wszystkie języki i tłumaczy każde słowo, rozmawia ze zwierzętami).
Ludzie-Rufus, Alfons, Adolf i Andromda.

Miejsce zdarzeń: Wszystko rozgrywa się na ziemi, a dokładniej w centralnej części Azji.

Plan wydarzeń:
-Zbuntowanie przez Enede wszystkich zwierząt przeciwko zwierzętom.
-Przybycie bogów olimpijskich i galaktycznych na ziemię, aby udzielić pomocy.
-Nadanie sobie pseudonimu Shauni przez Andromedę.
-Walka ze zwierzętami.
-Ukaranie gadających zwierząt zmieniając ich głosy.
-Schwytanie i pojmanie do Tartaru przed obliczę, Hadesa Enedy.


Mity wiecznie żywe.

Dlaczego zwierzęta nie mówią jak ludzie?

Wieki temu zwierzęta potrafiły mówić i porozumiewali się ze swoimi właścicielami (ludźmi).
Trzech braci Rufus, Alfons i Adolf byli sadystami i pogromcami zwierząt inaczej mówiąc każdy z nich był Hyclem. Posiadali nawet schronisko dla zwierząt, aż nagle z owego powodu zwierzęta rzucili się na 3 braci i ich zabili. Apokalips (bóg zniszczenia) zauważył, że Eneda (bogini zwierząt) uciekła mu z więzienia. Okazało się, że Eneda uciekła na ziemię przejmując władzę nad zwierzętami. Rozkazała im zbuntować się przeciwko ludziom i przejąć całą planetę ziemię. Apokalips rozłoszczonych jej planem wysłał na ziemię bogów: Zeusa, Hadesa, Posejdona i Hydronę (boginię hydr), a także herosów: Achillesa, Heraklesa, Andarma i Transatika (znawcę języków, także języku zwierząt). Bogowie musieli wybrać z pośród ludzi walecznego wojownika i gdy go do siebie przenoszą (teleportują) okazuje się, że to kobieta, która ma na imię, Ksena bądź jak ludzie często ma na mówią Andromeda. Bogowie opowiadają o tym jak zwierzęta się zbuntowały bądź z więzienia uciekła Eneda, a ona nic nie rozumie, ale z pomocą Transatika wie, o co chodzi. Gdy to wszystko nabiera tempa, Eneda zbiera armię przeciwko istotom, które wysłał Apokalips. Andromeda musi działać i wymyśliła plan, aby zwabić zwierzęta do pułapki, którą wymyślił Achilles. Andromeda wymyśliła sobie pseudonim wojenny Shauni, co oznacza waleczna. Shauni wraz z innymi bohaterami zbiera ludzi buntowników na walkę ze zwierzętami. Eneda przysyła im przebitą głowę człowieka z napisem: Wojna odbędzie się w centralnej części Azji, chciałaś wojny to będziesz ją miała. Shauni wraz z armią i pułapką wyrusza na miejsce wskazane przez Enedę.
Wszyscy się zebrali na wyznaczonym miejscu i gdy armia Enedy zaczyna podstępnym i chciwym ruchem atakować to nagle pułapka Achillesa zaczyna działać. Tą pułapką okazuje się feniks (ognisty ptak) i pegaz (koń ze skrzydłami) , na którym zasiada Achilles. Feniks bardzo mocno zniszczył armię Enedy (zwierzęta) spalając ich, a Pegaz zrzucał wielkie głazy. Gdy armia Enedy ginie to apokalips karze zwierzęta odbierając im część umysłu i zmieniając głos. W tym czasie Eneda próbuje się wymknąć, ale Hades łapie ją za włosy i prowadzi ją do Tartaru. Wszyscy bogowie i herosi wracają do Olimpu, a Shauni zachowała tajemnice o tym całym zdarzeniu i zabrała je ze sobą do grobu.
1 2 1