Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-17T19:35:48+01:00
Anna Kowalska
ul. Topolowa 13
tel 3439867


Do Dyrekcji Gazety Wyborczej

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie zwracam się z prośbą o rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko dziennikarki w Pańswa gazecie.

Posiadam wymagane kwalifikacje. Skończyłam dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim zakończone dwuletnim stażem w "Fakcie" Przez ostatnie 6 lat pisałam reportaże z różnych krańców świata dla gazet m.in. "Glamur", "Świat Nauki". Wszystko to z pasji pisania.

Jestem osobą, młodą, z doświadczeniem, otwartą na nowe wyzwania.
Jestem osobą systematyczną, pracowitą, nowoczesną.

Chętnie dołączyłabym do zespołu Gazety Wyborczej.

Z wyrazami szacunku

Anna Kowalska
2 3 2
2009-12-17T19:42:19+01:00
Imię i nazwisko miejscowosc, data
nr tel.
e-mail
W odpowiedzi na ogłoszenie w serwisie (np.pracuj.pl) z dnia (data). pragnę przedstawic Państwu swoją kandydaturę na stanowisko dziennikarza.

Dwa reportaże tygodniowo. Od 6 lat. Bez przerwy. W sumie tysiąc dużych tekstów z okładem. Z Czarnobyla, z Iranu i Izraela, z laboratorium w Poznaniu, w którym naukowcy
pracują nad eliksirem młodości, z Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Na co dzień dla Gazety Krakowskiej, od święta dla Wiedzy i Życia, National Geografic, Glamour.
Czemu to wszystko? Z pasji pisania, wynajdowania ciekawych tematów, odkrywania kolejnych smaków świata nauki. Słowem: by wciąż się rozwijac i nie stanąc w miejscu.
Dlatego piszę do Państwa. Przestały mi bowiem wystarczac cotygodniowe kolegia redakcyjne, podczas których decyduję jedynie o swoich tekstach, nie mając większego
wpływu na pracę redakcji. Potrzebuję zmiany. Potrzebuję pracy stabilnej, poczucia, że robię coś ważnego, co może liczyc na uznanie innych.
Przez kilka lat zajmowałam się działem społecznym, zagranicznym i naukowym. Od krótkich,
zwięzłych tekstów stricte informacyjnych po pogłębione materiały zawierające porady i
ciekawostki z kraju i ze świata. Poza zbieraniem i przygotowywaniem artykułów,
odpowiadałam również za stronę edytorską.
Jako osoba młoda, ale z dużym bagażem doświadczeń i głową otwartą na wszystko co nowe,
chętnie dołączyłabym do zespołu (np.) Pracuj.pl.
Jestem pracowita, systematyczna, nowoczesna i niezależna. Jeśli są Państwo zainteresowani
moją osobą, wystarczy zadzwonic.
Łączę wyrazy szacunku,
(podpis)
2 1 2
2009-12-17T19:52:24+01:00
Szanowni Państwo,
Z ogromnym zainteresowaniem przeczytałem Państwa ogłoszenie o pracy na stanowisko dziennikarza w piśmie "delux". Uważam, że jestem odpowiednim kandydatem na to stanowisko, ponieważ jestem osobą odpowiedzialną i profesjonalną. W stopniu komunikatywnym posługuję się językiem angielskim. Posiadam bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne. Zadania na tym stanowisku postrzegam jako nowe wyzwanie, które umożliwi mi profesjonalny rozwój. Z przyjemnością omówiłbym szczegóły dotyczące stanowiska podczas spotkania. W załączniku zamieszczam moje CV.
Z wyrazami szacunku,
XXX