Opisz tajemnicze miejsce znajdujące się w twojej okolicy (może być wynyślone)
Przedstaw jego wygłąd
Scharakteryzuj panujacą w nim atmosferę.Wyjaśnij co ją tworzy.
Opowiedz o niezwykłym wydarzeniu (prawdziwym lub zmyślonym) związanym z tym miejscem.
WAŻNE!!!!! DO GODZINY 20 CZEKAM NA OPDOWIEDŹ.

1

Odpowiedzi

2009-09-13T11:48:35+02:00
Jest takie miejsce, w którym od razu można się zakochac. Znajduje się ono w lesie; jest tam mała plaża i płynie rzeczka.
Latem wszystko dookoła jest porośnięte piękną, zieloną trawą. Piasek jest tam złocisty, sypki. Na przeciwko tego miejsca jest mnóstwo przepięknych wysokich drzew. Można tam siedziec i godzinami zapatrywac się w wodę a szczególnie o zachodzie słońca, ponieważ odbija się ono o wodę i powstaje przepiękny obraz wzbogacony o odcienie czerwieni. Jesień przynosi jeszcze większy zbiór przeżyc i emocji. Krajobraz się zmienia; trawa stała się żółciejsza. Piasek jest ciemnożółty i coraz częściej wilgotny. Woda płynie w szybszym tempie; nie jest już błękitna jak niebo. Liście opadły z drzew tworząc "dywan" . Ma on niezwykłe kolory i przypomina tęcze. Niestety słońce nie gości już tak często na niebie. Jest tam troszkę ponuro, jednak dla mnie nie traci ono nigdy uroku.
Nadal można tak posiedziec na piasku i posłuchac jak szumi woda. Czasami po drugiej stronie przebiega sarna a w wodzie można ujrzec bobry.