Odpowiedzi

2009-12-17T20:27:29+01:00
1. Moim zdaniem oglądanie telewizji jest nudne. Nie zawsze można zobaczyć tam coś ciekawego. Przeważnie lecą jakieś nudne filmy lub seriale. Czasem trafią się jakieś programy , które czegoś nauczą , ale to rzadkość. Wole iść na spacer niż oglądać telewizję. To jest o duzo zdrowsze. Mogę sobie trochę pobiegać lub spotkać się z przyjaciółmi. Więc ja sądze że oglądanie telewizji nie jest przydatne i wszystkim poleciłabym spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu.

2.Uprawiając sporty można się bardzo poważnie uszkodzić. Ja mysle. iż żadne kaski i ochraniacze wielę nie pomogą. Poprostu trzeba być ostrożnym! Nie popisywać się przed innymi. Uprawiać sporty na własne możliwości. Moim zdaniem najbardziej można się uszkodzić jeżdżac na rolkach lub dyskorolce. Przed tym trzeba bardzo wiele ćwiczyć.Więc ja uważam że uprawiając sporty można się bardzo uszkodzić.
2009-12-17T20:41:29+01:00
1. napisz mojej przedmówczyni ;P

2. Moim zdaniem uprawiając różnego rodzaju sporty można się uszkodzić. Oczywiście nie przy wszystkich, jednak jest poważne zagrożenie co do sportów ekstremalnych. Również jeżdżąc na snowboardzie lub nartach można nabawić się urazu. Może to być też inny typ sportu, na przykład karate. Przecież można od kogoś bardzo mocno dostać. Więc moim zdaniem sport jest niebezpieczny i można się uszkodzić przy uprawianiu go. Dlatego warto być ostrożnym.