Napisz wywiad na temat:
Wyobraź sobie, że jesteś na balu sław. Spotykasz tam znanych sportowców, aktorów, osoby pracujące w organizacjach charytatywnych. Wybierz jedna osobę i przeprowadź z nią wywiad.

W wywiadzie musi być
-Tytuł
-lid(zapowiedz)
-pytania i odpowiedzi
-puenta
-podpis potwierdzający autorstwo i wypowiedzi

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-12-18T17:12:36+01:00
BAŁEM SIĘ, ŻE DAM PLAMĘ...

MARCIN WYROSTEK- We wspaniałym stylu wygrał drugą edycję programu "Mam talent" i 300 tysięcy złotych.Niesamowity akordeonista ze Śląska podbił widzów nie tylko fantastyczną grą, ale i skromnością.

-CO PAN TERAZ CZUJE, KILKA DNI PO FINALE "MAM TALENT" ?

-Jestem szczęśliwy. Okazało się, że warto było poświęcić wszystko, co najcenniejsze-czas, młodość, rodzinę, aby realizować swoją pasję. Kiedy w sobotę wieczorem stałem na scenie, to był jeden z najpiękniejszych momentów w moim życiu, Wszystko wydawało się takie nierealne. Tylko ja i mój akordeon, a oglądało nas sześć milionów ludzi...Nie tylko oglądało, ale i głosowało na mnie. Poczułem się doceniony, bo miałem wątpliwości, czy to się w ogóle spodoba.

- A JAKO WIDZ, KTÓREGO FINALISTĘ "MAM TALENT" OCENIŁBY PAN NAJWYŻEJ?

-Wszyscy są bardzo ciekawi. Alexander Martinez znakomicie śpiewa i jest w ogóle fajnym facetem. Kaczorex też świetny chłopak, widać, że taniec to jego pasja. Kony Czarkowski i Patenciarz-dwaj pozytywnie zakręceni wariaci, którzy mają jednak bardzo poukładane w głowie. To profesjonaliści.Właściwie o każdym mógłbym powiedzieć same dobre rzeczy.

-WRACA PAN Z TRASY I CO DALEJ?

-Przede wszystkim kupuję profesjonalny, koncertowy akordeon!

-ILE KOSZTUJE TAKI SPRZĘT?

-Około 50-60 tysięcy złotych. Ten na którym gram teraz jest wart jakieś 15 tysięcy.

-DZIĘKUJĘ BARDZO ZA WYWIAD I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW Z PAŃSKIM AKORDEONEM.