Odpowiedzi

2009-09-13T22:34:56+02:00
FUNKCJA INFORMATYWNA:
TYTUŁ PRZEDSTAWIENIA, na którym dzisiaj byłam w TEATRZE Wielkim to "Romeo i Julia". Jest ono podzielone na 5 AKTÓW. Jego AUTOREM ejst William Szekspir. REŻYSEREM był Jan Nowak. OBSADA składała się z młodych AKTORÓW. Było to pierwsze WIDOWISKO po remoncie dużej SCENY.

FUKNCJA EKSPRESYWNA:
Ach co to było za PRZEDSTAWIENIE! Jeszcze nigdy nie widziałam tak pełnego TEATRU! Jego autor jest moim MĘŻEM. REŻYSER był niedoświadczony, ale udało mu się zrobić świetne WIDOWISKO. Genialnie dobrał całą OBSADĘ, a zwłaszcza AKTORA grającego główną rolę, który ma słodkie spojrzenie. Najbardziej podobała mi się SCENA z AKTU 2, kiedy to AKTOR strzela do swojej kochanki. Ryczałam jak bóbr!

FUKNCJA IMPRESYWNA:
REŻYSER "Ślubów panieńskich" (AUTOR: A. Fredra) nie powinien angażować tych starych AKTORÓW, przecież TYTUŁ sugeruje świeżość i młodość! Najbardziej trzeba się skupić na poprawie SCENY 3 z AKTU 4, która wyraźnie odstaje od reszty PRZEDSTAWIENIA.. Co więcej TEATR wymaga pilnego remontu, gdyż SCENA ma słabą akustykę. Czy to naprawdę nie ruzca się w oczy jak ten fakt rzutuje na WIDOWISKO? Wyraźnie widać, że cała OBSADA jest tego samego zdania.