Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-17T23:59:07+01:00
Kiedyś była ślicznym szczeniakiem. I jak to śliczny szczeniak spodobała się ludziom. Ale cóż, życie toczy się swoimi prawami. Sunia dorosła, przestała być ślicznym, kudłatym szczeniaczkiem i choć ma dopiero 1 rok została jak śmieć wyrzucona w podkieleckim lesie, gdzie złapała się we wnyki ustawiane nad stawem. Przypadkowo została zauważona przez geologów tam pracujących i dopóki tam pracowali dokarmiali małą. Ale praca się kończyła i sunia zostałaby tam sama. Na całe szczęście znalazła się wspaniała osoba, która właśnie w tych ostatnich chwilach dała jej domek tymczasowy, w którym dochodzi do siebie.

Gajana to średnio – mała suczka, waży 9 kg, ale powinna trochę przytyć. Już odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona przeciwko wściekliźnie. Jest również wysterylizowana.
Nadal trochę nieśmiała, ale uwielbia głaskanie i kontakt z człowiekiem. Na widok mężczyzn aż się rozpromienia, pamięta, kto uratował jej życie. Lubi inne psy, a koty zupełnie ignoruje. Zachowuje się ślicznie w mieszkaniu. Umie chodzić na smyczy.
Jest uległa i bardzo posłuszna. Trzyma się człowieka, chodzi przy nodze wręcz, żeby się nie zgubić. Będzie pięknym i wdzięcznym psiakiem jak dojdzie do siebie po tej tułaczce. Bardzo prosimy o domek dla suni!!!!

Gajana obecnie przebywa w domu tymczasowym w okolicach warszawy.