Odpowiedzi

2009-12-18T16:02:08+01:00
Warszawa,18.12.2009

Drogi Tomku!!!

Na początku mojego listu chciałbym Cię pozdrowić. Ostatnio na lekcji języka polskiego pani kazała nam przeczytać książkę M. Musierowicza, pt. „Kłamczucha”.

Książka ta jest naprawdę fantastyczna. Czytając ją wyobrażałem sobie życie bohaterki i wczuwałem się w jej role. Wczuwanie się w rolę nawet mi się spodobało i postanowiłem, że czytając inne książki będę robił to samo. Jest wiele ciekawych książek, ale ta spodobała mi się najbardziej więc ty też możesz ją przeczytać, a naprawdę nie pożałujesz. Zobaczysz wtedy jak to jest się wczuć w losy bohatera, albo jego przyjaciół. Kiedy będziesz tak się wczuwał pomyślisz, że naprawdę tam jesteś, gdyż to naprawdę super książka. Kończąc czytać tą książkę bardzo byłem smutny bo nie mogłem już wcielić się w losy bohatera i pomyślałem, że przeczytam ją przy najbliższej okazji bądź w czasie ferii, aby umilić sobie czas. Jeśli nie masz w domu takiej książki i nie masz pieniędzy by
ją kupić napisz do mnie a ja z chęcią Ci ją wyślę

Książka jest znakomita i myślę, że i Tobie się spodoba. Pozdrawiam Cię

Kacper

P.S. Miłego czytania.
2 5 2
2009-12-18T16:24:31+01:00
…Imię……….
Hej …. dawno się nie widzieliśmy i mam nadzieję, że wkrótce mnie odwiedzisz. Kilka dni temu dostałem od Ciebie list w którym zachęciłeś mnie do przeczytania książki pt.,, Mały Książę”. Bardzo się mi spodobała, dlatego chciałbym Ci podziękować i także namówić Cię do przeczytania pewniej książki. Była to moja lektura. Na początku myślałem, że się przy niej zanudzę ale jednak się myliłem.
Książka ta nosi tytuł ,,Kłamczucha”. Mówi ona o Anieli która jak mówi tytuł była kłamczuchą. Bardzo często zdarzało się jej kłamać lecz kłamstwo ma krótkie nogi i wychodzi na jaw. Była ona studentką w Poznaniu. Nie chciała wybrać kierunku studiów na który się zdecydowała ponieważ zawsze chciała być aktorką. Dleczego zdecydowała się na tą szkoę?? Dowiesz się jak przeczytasz. Mam nadzieję że Ci się spodoba i licze na polecenie mi kolejnej ksiązki.
Pozdrawiam…………

PS. Odpisz szybko.