Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-18T17:02:52+01:00
Nawet nie wiecie wszyscy jak jest mi ciężko. Nie życzę nikomu aby znalazł się w mojej sytuacji. Co ja mam zrobić?? myślę ciągle.
Jestem samotny i muszę pogodzić się że tak już zostanie.Moje życie nie ma co ukrywać dobiega już końca.Dręczy mnie myśl i jest mi przykro z tego powodu że moja ojczyzna już nie istnieje. tak bardzo kocham Polskę i jest mi smutno że już nie istnieje a ja muszę się tułać po obczyźnie. pragnął bym jeszcze zasmakować prawdziwego życia. Chciałbym odnaleźć osobę która mnie zrozumie. Co noc prawie płaczę i nie są to łzy szczęścia. Na pracę nie mam co narzekać już nie mam więcej sil aby wykonywać inną która potrzebuje większego mojego wysiłku.


zdaje mi się że to coś takiego powinno być :)
2 3 2
2009-12-18T17:08:34+01:00
Józef skawiński czół się zmęczony swoimi życiowymi przejściami które nie zawsze były dobre dla niego. Imał się wszelkich zajęć w których mógł się odnaleźć niestety bez skutku. Dopiero na stare lata otrzymał spokojna posadę latarnika która była wymarzona dla niego jako starca. Tam odnalazł spokój i wyciszenie. Ten spokój zaburzyła mu książka z jego ojczystego kraju i wzbudziła w nim smutek który przyczynił się do zaniedbania sowich obowiązków jako latarnika i utracił swoja wymarzoną posadę. Można sobie wyobrazić jak się czół w podczas następnej porażki życiowej.
1 5 1