Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-18T17:05:36+01:00
Drogi Święty Mikołaju

Piszę do Ciebie list,ponieważ pragnę Cię o coś poprosić.
Może na początek zacznę od tego jak mam na imię.Otóż nazywam się (wpisz imię i nazwisko).Mam (wiek) lat.
Marzę nie tylko o prezentach dla siebie.Jak zapewne wiesz na świecie jest dużo ludzi potrzebujących.Więc chcę poprosić też o coś dla nich.
Ja sama chciałabym dostać od Ciebie super telefon i prosiłabym Cię o obdarowanie mnie cierpliwością.(możesz coś innego wstawić). Chciałabym też lepiej się uczyć.
Teraz przejdę do najważniejszej rzeczy, o którą chcę Cię prosić.
A więc spraw Święty Mikołaju,żeby na świecie zapanował pokój,żeby zmniejszył się głód i żeby było jak najmniej ludzi potrzebujących.Spraw też by inni ludzie wobec siebie byli przyjemni,żeby nie kłócili się o błahostki.
Pomóż też bezbronnym dzieciom,które muszą głodować i cierpieć.Oni potrzebują tych darów bardziej niż ja więc proszę Cię o pomoc dla nich. Być może zadałam Ci wiele trudności tym listem,ale trzeba pomagać wszystkim nie tylko tym którym wiedzie się dobrze.
Pozdrawiam Cię gorąco
........
1 5 1
2009-12-18T17:06:51+01:00
Drogi Mikołaju !
Witaj,nazywam się ... i mam ... lat !W pierwszych słowach swego listu , chciałabym Ci opowiedzieć potrzebujących ludziach na całym świecie , którym chciałabym pomóc , by mogli spędzić , choć jedną prawdziwą Wigilię ! Większość tych ludzi nie jest winna swojemu losu ! Pomyślałam o takich osobach , przy temacie omawianym w szkole , zrobiło mi się przykro , że nie potrafię im sama pomóc , więc o wsparcie proszę Ciebie ! Jesteś Św.Mikołajem więc spełniasz pragnienia !
Moim 1 życzeniem jest byś się ciepło ubierał i był zdrowy ! Pragnę także by moi rodzice byli ze mnie dumni i częściej ze mną spędzali czas ! Chciałabym też , by ludzie potrezbujący wygrali w totolotka i mieli dużo pieniędzy , a że nie zawsze o nie chodzi , to jak nie mają rodziny to niech im się uda ją założyć ! Myślałam też trochę o sobie i uznałabym , że chcialabym zobaczyć Twoją pracownię , zobaczyć renifery no i oczywiście spotkać się z Tobą !
Zapewniam cię , że przez cały rok byłam grzeczna , a jak nie to bardzo żałuję !
Mam nadzieję , że spełnisz moje życzenia ! Serdecznie pozdrawiam ! I życzę miłych Świąt !
1 4 1