Napisz autocharakterystykę(mogą być jakieś wymyślone historie)
zaczynając od słów;
Mam skomplikowaną osobowość: łącze idealizm z racjonalizmem minimum 2 strony z zeszytu (opisz jak działasz w różnych sytuacjach itp.)
Jedną z odpowiedzi uznam za najlepszą.
A jak będzie z neta to zgłosze jako błędną....
Proszę pomóżcieeee!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-18T19:53:09+01:00
Mam skomplikowaną osobowość: łącze idealizm z racjonalizmem. bardzo trudno przekonać mnie do siebie może to irracjonalne jednak to mój "system obronny" boję sie odrzucenia bądż wyśmiania.
Bardzo lubię sluchać muzyki poważnej [moim ulubionym utworem jest clair de lune (nie wiem czy to sie tak pisze) Claud'a Debussy'ego. w wolnych chwilach czytam książki szczególnie wichrowe wzgórza i rozważną i romantyczną. Jak dzialam w sytuacjach konfliktowych orazz nerwowych oczywiście staram się unikać takich sytuacji jednak gdy już do takiej dochodzi bronię swoich praw i racji. Nie pozwalam wejść sobie na głowę. W szkole trzymam się zasady "przyjaciół trzymaj blisko ale wroga jeszcze bliżej" włąśnie dzieki temu w ogromnym stopniu udaje i sie nie byc w centrm zainteresowania.
jednak potrafię być miłą i słodka dopóki ktoś nie zajdzie mi "za" skóre. Jak pisałam jestem idealistką jednak noe wierze że wszyscy ludzie są dobrzy to był b7y skraj naiwności.