Ten Obcy
Prosze pomóżcie na poniedziałek

Sa trzy tematy do wyboru:
1. Zenek napisał w liście do Uli, że miłość wymaga szczerości, nawet wtedy, gdy boimy się, że droga osoba nas nie zrozumie. Czy zgadzasz się z jego zdaniem? Uzasadnij.
2.Gdyby Ula i Zenek spisywali swoje wspomnienia, co napisaliby o swojej znajomości?? (Kartka z Pamiętnika)
3.Zenek odjeżdżając, obiecał szybko przysłać list. O czym napisałby do Uli lub do Załogi?(List)
Prosze na poniedziałek te trzy tematy są do wyboru trzeba wybrać jeden pomóżcie plis nie ściagać z neta i na być to na 2-1-1,5 strony albo na 2 albo na 1,5 albo na 1 plisss pomóżcie

2

Odpowiedzi

2009-12-19T11:35:10+01:00
Zgadzam się z zenkeim że miłosc wymaga szczerosci bo co to by był za związek,jeżeli nawzajem byśmy się oszukiwali.
Nawet najgorsza prawda jest o wiele lepsza niż kłamstwo.
Jedno kłamstwo może pociągnąc za sobą następne i tak dalej aż w końcu będziemy kłamac cały czas. 24 godziny.Zawsze zastanów się zanim skłamiesz bo to może pociągnosc za sobą straszne konsekwencje. Nawet wtedy, gdy boimy się ze druga osoba nas nie zrozumie, lecz gdy ona naprawdę będzie twoją miłoscią powinna nas zrozumiec. Każdy zawsze znajdzie osobę, która zrozumie więc mówmy prawdę i tylko prawdę bo ona może nam dac szczerosc i miłosc od osoby, której będziemy mówic prawdę.
Nie wiem czy starczy...
10 4 10
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-19T11:36:28+01:00
3 .
... Zenek odjeżdżając chyba nie przypuszczał, że się już nigdy nie zobaczą. Miał napisać list, ale o czym . ?
... Ich długie poszukiwanie wujka, liczne wyprawy zbliżyły do siebie tą bandę . Nikt na początku nie przypuszczał, że się to wszytko tak potoczy. Zenek też nie wiedział ,że zakocha się w Uli. Zenek napisałby dwa listy do Uli i do załogi, ponieważ do Uli czuł coś niezwykłego, nie tylko ją bardzo lubił, ale kochał, dlatego ten list byłby inny niż do reszty. Napisałby, że tęskni i że chciałby się z nią spotkać, o tym, że nadal kocha i cały czas o niej myśli . Do pozostałych przyjaciół napisałby o przeżytych razem przygodach, że chciałby jeszcze raz je powtórzyć . Tylko nic nie dzieje się dwa razy .
... Te listy na pewno by się różniły, ale z obu wynika to, że Zenek chciałby powtórnie tam przyjechać i przynajmniej porozmawiać z załogą .
my mieliśmy taki sam temat, ja tak napisałam i dostałam 5 . ; p .
6 3 6