Odpowiedzi

2009-12-19T14:07:24+01:00
Warto robić samemu zadanie domowe, ponieważ pani/pan gdy zgapiłeś/aś pracę domową może zobaczyć podobieństwo waszej pracy, wtedy na pewno dostaniesz gorszą ocenę. Osoba od której zgapiłeś/aś może mieć zadanie domowe źle zrobione. Też nie można okłamywać samego siebie. Jeżeli pan/pani nie zauważył/ła podobieństwa waszej pracy i osoba od której dostałeś/aś prace ma ją dobrze zrobioną, nie masz czystego sumienia. Np. Mi niezbyt miło mi się żyje, gdy czuję, że mam coś ciężkiego na sumieniu. Po prostu tak nie wolno!
84 słowa myślę że wystarczy :) napisałaś że około :P

3 2 3
2009-12-19T14:10:43+01:00
Moim zdaniem warto robić samemu pracę domową ponieważ robiąc ją samodzielnie mamy pewność tego że nikt nie będzie miał takiej samej.Także robiąc prace domową samemu uczymy się dobrze pisać słowa jak też budować zdania.Nauczyciele zazwyczaj widzą czy jest pisane samemu czy tez nie i zawsze prace pisaną samemu biorą bardziej pod uwagę niż tą spisaną z internetu. 69 słowu to nie to samo co 100 ale zawsze coś sie pomoże ;)
2 4 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-19T14:11:56+01:00
Jest wiele przyczyn dlaczego warto robić zadanie domowe.Pierwszą jest to, że sam ćwiczysz i dokształcasz swoje umiejętności. Dzięki temu możesz się dowiedzieć co już umiesz, a nad czym jeszcze musisz popracować. Drugim powodem jest to, że gdy sam zrobisz zadanie czujesz się dowartościowany i bardzo dumny, że poradziłeś sobie z tym wyzwaniem. Trzecim powodem dla którego warto samemu robić zadania jest to, że nie oszukujesz. Wiele osób radzi sobie samych z zadaniami i to by nie było fair wobec nich, gdyby ktoś Ci w taki sposób pomagał. Warto je robić także dlatego, że aby zrobić zadanie często musimy poszukać informacji w encyklopedii. Takie zdolności wyszukiwania czegoś w książkach mogą Ci się przydać w przyszłości i nie będzie Ci to sprawiać większego problemu.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. Pozdrawiam. :]
3 5 3