Odpowiedzi

2009-12-19T13:46:47+01:00
Hej :)
Możesz zacząć od tego, jak bardzo, bardzo jesteś zakochana (bo to będzie pisane w 1 osobie). Potem napisz '..Pamiętam jakby to było dziś.. Spotkaliśmy się..' i opis Wasze 1sze spotkanie. Możesz napisać, że później przynosił Ci róże i tak się zaczęło, teraz nie możecie bez siebie żyć.
2009-12-19T14:01:33+01:00
Temat: Kartka z pamiętnika osoby zakochanej.

Jestem Amber. Mam 15 lat i mieszkam w Nowym Yorku. Uczęszczam do liceum. Jestem tu nowa i dopiero poznałam niektóre osoby, a wśród nich Mandy, Suzanne, Thomasa i Brendana.
Brendan od początku mi się podobał. Bliżej poznaliśmy się na imprezie, na którą mnie zaprosił. Poszłam na nią bez wiedzy rodziców. Powiedziałam że przenocuję u Suzanne i zgodzili się na to. Kupiłam sukienkę za 300 dolarów na tą okazję. Na imprezie świetnie się bawiłam z Brendanem. To był początek naszej miłości. Gdy tylko pojawiłam się tam Brendan od razu zabrał mnie na balkon i tam podziwialiśmy przepiękne widoki. Kiedy staliśmy tak już długo zrobiło się zimno i Brendan objął mnie i pocałował. Jego usta były gorące. Czułam jak przechodzą mnie ciarki i chciałam aby ta chwila nigdy się nie skończyła. Cały wieczór spędziliśmy ze sobą. Już było wiadome, że jesteśmy parą. Moi rodzice dowiedzieli się o imprezie i natychmiast przyjechali, żeby mnie zabrać. Było mi bardzo głupio i wstyd za nich. Miałam wrażenie że wszystkim zrobiło się mnie żal. Niestety musiałam wrócić z rodzicami. Gdy dojechaliśmy do domu rodzice chcieli ze mną porozmawiać. Myślałam, że chodzi o imprezę, a tu chodziło o całkiem co innego. Dowiedziałam się, że mój dziadek, który mieszkał bardzo daleko zachorował i trzeba się nim zaopiekować. Rodzice zdecydowali, że się do niego przeprowadzimy. Brendan nie mógł w to uwierzyć.. Cały czas powtarzał mi, że mnie kocha i mówił jak bardzo będzie za mną tęsknił. Gdy wyjechałam całe moje życie się zmieniło. Brendan przestał dzwonić, nie wysyłał listów.. Byłam załamana.
Tak kończy się historia mojej nieszczęśliwej miłości..