Odpowiedzi

2009-12-19T15:22:48+01:00
Dawno, dawno temu, za górami i lasami, za rzekami i jeziorami żyło dwóch przyjaciół. Poznali się przed laty w jednym z najznakomitszych miejsc w Warszawie, w studenckim klubie Politechniki Warszawskiej "Riviera - Remont". Krzysztof był dyrektorem tego klubu, a Marek pracował tam jako dobry duch. A był to najlepszy okres w historii tego zasłużonego dla polskiej kultury klubu. Były to czasy, kiedy działały w klubie: rock-front, jazz-club, teatr, klub filmowy "Kwant", klub fotograficzny "Riviera-Foto", klub festiwalu Jazz Jamboree i klub Festiwali Chopinowskich. Krzysztof, absolwent wydziału matematyczno - fizycznego Politechniki Warszawskiej, w związku z ukończeniem studiów podjął decyzję o rozstaniu z "Remontem".
Na pożegnalnym bankiecie Krzysztof i Marek usiedli w klubowej kawiarence i przy niewielkim drinku Krzysztof powiedział: "Marku, jeśli kiedyś w życiu tak się dobrze ułoży, to chciałbym zbudować klub jazzowy, ale pod jednym warunkiem, że w tym klubie ty będziesz dyrektorem. W kilkanaście lat póżniej u Marka zadzwonił telefon, dzwonił Krzysztof: "Marku, przyjdź dzisiaj na Mazowiecką 6/8". Marek wspomina: "Stałem na krawędzi wielkiej dziury w ziemi, w której kłębiło się kilku robotników. Olbrzymie wywrotki wywoziły gruz. Na brzegu tego chaosu stał Krzysztof i perrorował: Tam, gdzie stoi ten blondynek w okularach, Robert, będzie estrada, a tam, gdzie stoi ten smukły Marek, brunecik, zrobimy bar". Marek spadł przy wyjściu z prowizorycznie skonstruowanych, drewnianych schodów i w duchu pomyślał sobie, że nic z tego nie będzie. Minęło jeszcze trochę czasu i, co prawda, na Jazz Jamboree nie udało się klubu otworzyć, ale już 27 stycznia 2001 rozpoczął on swoją działalność. Na otwarcie przyszło 428 osób, a grali wszyscy najlepsi muzycy jazzowi w kraju, którymi dyrygował Jerzy Duduś Matuszkiewicz. Na otwarciu byli wszyscy, którzy liczą się w polskim środowisku jazzowym. Chwalili kuchnię i ceny, zachwycali się air-condition i dźwiękiem. Dzisiaj klub ten jest nierozłączną częścią jazzowego życia w Warszawie.
  • Użytkownik Zadane
2009-12-19T15:27:33+01:00
1 napisz nazwe klubu (nie chce ingerowac wiec sam wybierz) jako tlo uzyj herbu tej druzyny.
2 opisz historie klubu i tlo daj w kolorach klubu
3 zdjecie calej druzyny z podpisem
4 zdjecie trenera i podpis trener ...
5 wyniki ile goli zdobyli czy im lepiej idze w ym roku czy w poprzednim
6 najblizsze mecze
( na kazdym ustaw jakies foto zeby bylo ciekawiej)
7. mozesz wstawic zdjecie kibicow po wygranej twojego klubu z napisem KONIEC
jezeli chcesz to hymn wstaw jako muzyke pod pokaz :)
2009-12-19T17:00:12+01:00
1 napisz nazwe klubu piłkarskiego jakie chcesz np.Fc Barcelona jako tlo uzyj herbu tej druzyny. Następne punkty wykonuj na kolorowo
2 opisz historie klubu
3 aktualne zdjecie calej druzyny
4 zdjecie trenera
5 tabele ligi ile zdobyli pkt. ich najlepszy strzelec
6 najblizsze mecze
7. mozesz wstawic zdjecie kibicow po wygranej twojego klubu
8 wstaw hymn klubu jako muzyke