Odpowiedzi

2009-12-19T16:47:55+01:00
Boże Narodzenie służy refleksji
Boże Narodzenie służy refleksji i radości. Życzę Ci, by nowonarodzone Dziecię przyniosło wytchnienie od codzienności, dało siłę do walki z problemami oraz napełniło wiarą w nowy dzień.
Boże Narodzenie to czas magii i cudów
Boże Narodzenie to czas magii i cudów. Życzę Wam, aby przy wigilijnym stole nie zabrakło rodzinnej atmosfery, świątecznej refleksji oraz otuchy wlanej w Wasze serca każdym życzliwym słowem.
Buziaków moc
Buziaków moc W wigilijną noc. Prezentów bez liku Na nocnym stoliku!
By problemów było mało
By problemów było mało, By na wszystko Wam starczało, By marzenia się spełniły I prezenty się przyśniły. Niech to Boże Narodzenie Da nadzieję i wytchnienie Niech przyniesie także zdrowie Mamie, tacie, mnie i Tobie!
Cały świat na biało
Cały świat na biało, Okna mrozem zmalowało, My zaś ciesząc się o zmroku, Ślemy życzenia, jak co roku. By w miłości i dostatku Przeżyć cały Nowy Rok, By nie zbrakło też radości, Która w sercach niech zagości.
Cały świat na biało mówi nam
Cały świat na biało, mówi nam dziś śmiało, że to bardzo ważny dzień, w którym Jezus rodzi się. Z życzeniami więc się spieszmy, Miłość, szczęście wszystkim nieśmy, By na twarzach uśmiech gościł, W domach zaś nie brakło radości.
Choć przyjść nie mogę z tymi życzeniami
Choć przyjść nie mogę z tymi życzeniami Dzielę się nimi, jak marzeniami: Niech Boże Narodzenie da dusz połączenie, Zaś Mikołaj stary przyniesie Ci dary Upragnione, wytęsknione, Krótko mówiąc: wymarzone.
Choć z daleka płyną
Choć z daleka płyną, To razem z Dzieciną Życzymy Ci szczerze, By miłość i radość Sprawiły Ci zadość Byś na każdym kroku Miał wszelką pomyślność W nadchodzącym Nowym Roku.
Choinka się skrzy
Choinka się skrzy, Radość w serc drży, O to Boże Narodzenie Co przynosi ukojenie Przy wspólnej kolędzie Nadziei, że będzie lepszy Nowy Rok.
Dużo radości, szczęścia, miłości
Dużo radości, szczęścia, miłości, Spełnienia marzeń i pomyślności, Smacznego karpia, pięknej choinki Uśmiechu Losu, no i rodzinki!
Dwadzieścia wieków minęło
Dwadzieścia wieków minęło, Przez które zmienił się świat. Lecz też nam coś pozostało, Z tamtych odległych już lat. To Jezus w żłobie leżący, Co roku odradza się w nas, Byśmy i my pamiętali, Że zbawił każdego z nas. I w te grudniowe święta Życzenia ślemy sobie: By mieć otwarte serca, P...
Dwadzieścia wieków temu Boże Narodzenie
Dwadzieścia wieków temu Boże Narodzenie przyniosło Wiarę, Nadzieję i Miłość. Niech każde z tych uczuć na nowo pojawi się w Tobie, niech zaowocuje szczęściem, pogodą ducha, zdrowiem i wszelką pomyślnością.
Dziecięca wiara
Dziecięca wiara W świętego Mikołaja. Magiczna moc W grudniową noc. To znak, że na sianie Leży wyczekane Dzieciątko malutkie. W dniu Jego narodzin Przyjmijcie życzenia Wszelkiej pomyślności i marzeń spełnienia.
Gdy pierwsza gwiazdka zaświeci
Gdy pierwsza gwiazdka zaświeci, To i z prezentów radują się dzieci. Ja zaś moc życzeń Wam dzisiaj ślę, By nigdy nie było Wam smutno i źle, By miłość w sercach Waszych płonęła, Nadzieja w dobro nigdzie nie umknęła.
Gdy tylko Pierwsza Gwiazdka zaświeci
Gdy tylko Pierwsza Gwiazdka zaświeci, Wokół choinki zbierają się dzieci. Dorośli zaś w ręku z opłatkiem Dzielą się słowem i gestem: Uśmiechu na twarzy, Miłości co trwa, Przyjaciół bez skazy, Dobroci czystej jak łza.
Grudniowa noc czekaniem jest
Grudniowa noc czekaniem jest. Na Cud. Oby w Nowym Roku każdego dnia przydarzył Ci się Wielki Mały Cud. Niech miłość, która płynie z betlejemskiej szopy, Zagościła w każdym sercu.
Gwiazdka na niebie świeci
Gwiazdka na niebie świeci, Cieszą się dorośli, Radują się dzieci. Niech to świętowanie Będzie wyjątkowe, Wszak Jezus się zrodził W betlejemskim żłobie.
Ile bakalii jest w serniku
Ile bakalii jest w serniku, Ile świeczek na świeczniku, Ile gwiazd jest dziś na niebie, Tak ja lubię tylko Ciebie. Z życzeniami więc się spieszę, Niech Ci Święty coś przyniesie, Niech to będą miłe dary, Bo się zrodził Jezus mały!
Ile choinka mieści bombeczek
Ile choinka mieści bombeczek, Ile na niebie świeci gwiazdeczek Z jaką prędkością do żłóbka się bieży By usiąść obok zwierząt, pasterzy Tyle radości dziś życzę Ci, Niech spełnią się wszystkie Twoje sny!
Ile maku ma makowiec
Ile maku ma makowiec, Ile w żłóbku było owiec, Ile w oknach jest ogarków, Tyle ślę Ci dziś podarków. Niech ta Gwiazdka Betlejemska Niesie Tobie moc zwycięską, Która w trudnych życia chwilach Będzie Tobie czas umilać.
Ile świeczek na świeczniku
Ile świeczek na świeczniku, Zaś bakalii w makowniku, Tyle życzę Ci radości, Moc prezentów, Pomyślności.
Ile uszek w barszczu pływa
Ile uszek w barszczu pływa Jak niesmaczna jest oliwa Ile maku w makowniku Ile lukru na pierniku Tyle życzeń dziś Ci ślę By nie było Ci wciąż źle, By aniołki i gwiazdeczki, sztuczne ognie i bombeczki niosły radość, ukojenie w to szczęśliwe Narodzenie!
Jest raz w roku taki dzień
Jest raz w roku taki dzień, Gdy nadzieja rodzi się W ubóstwie wielkim, W żłobie na sianie. Czas na Dzieciątka przywitanie. Razem z darami ślemy życzenia Dużo zdrowia, pragnień spełnienia. Niech Wam się szczęści na każdym kroku, Każdego dnia Nowego Roku.
Jest takie miejsce na globie
Jest takie miejsce na globie, Gdzie Dziecina leżała w żłobie. Na pamiątkę tego wydarzenia Składajmy sobie dobre życzenia. By w naszych sercach nie brakło miłości, Szczęścia, radości i życzliwości.
Już nowy nadszedł czas
Już nowy nadszedł czas, Pan narodził się wśród nas, Więc na pamiątkę tego, Życzę Ci wszystkiego najlepszego. By radość w sercu Twym płonęła I miłość nigdy nie zniknęła.
2009-12-19T16:49:27+01:00
Najlepszym przepisem na życzenia świąteczne jest po prostu pisać to co nam serce podpowiada albo pisać to co przyjdzie nam do głowy. Po napisaniu wszystkie myśli zbieramy i łączymy.

To jest recepta na dobre życzenia świąteczne.

Pozdrawiam