1,Dave
Most mornings when I wake up, I think I'm dreaming. I suppose this is like the longest and best holiday ever! I'm in the United States at the moment, visiting the Grand Canyon for two weeks.The scenery is beautiful and the weather is, too. When I look outiside I can sometimes see bears walking around. This is the first place on my round-the-world trip. I'm also planning to spend some time in Brazil, New Zealand, Australia, Thailand, India and Egypt. WOW! No work for six months, just lots of wonderful places and great activities like bungee jumping, windsurfing, diving from my mum and dad - as well as a new sports car to drive when I get home.


2,Sally
Argentina is one of the most beautiful countries in the world but I often feel very sad here. The country has real problems, and a lot of poor families. Children, maybe only seven or eight years old, sometimes live onthe streets of the big cities and spend all day asking people for money for their families. I'm tryind to do something useful by working as a volunteer with an organisation in Córdoba. I help to produce a magazine every week about street children. The children themselves sell the magazines and earn money for themselves and their families. They can also sleep in a hostel and get help from people like me to prepare them for a better future.

2

Odpowiedzi

2009-12-19T17:59:57+01:00
1.Przez większość poranków, kiedy się budzę, wydaję mi się, że nadal śnię. To wydaje się być jak najdłuższe i najlepsze wakacje kiedykolwiek! Jestem w tej chwili w Stanach Zjednoczonych, zwiedzam Wielki Kanion, pozostanę tu przez dwa tygodnie. Krajobraz jest piękny, pogoda również.Czasami mogę zobaczyć spacerujące niedźwiedzie.To pierwsze miejsce mojej podróży po świecie.Planuję także spędzić trochę czasu w Brazylii, Nowej Zelandii, Australii, Tajlandii, Indiach i w Egipcie.WOW! Żadnej pracy przez sześć miesięcy, tylko zwiedzanie pięknych miejsc i wiele atrakcji jak skok na bungee, serfowanie, nurkowanie z mamą i tatą, jak również prowadzenie nowego, sportowego samochodu, kiedy wrócę do domu.
2.Sally
Argentyna jest jednym z najpiękniejszych krajów świata, ale często czuję się tutaj smutno. Kraj ma prawdziwe problemy, i wiele biednych rodzin.Dzieci, może siedmio lub ośmioletnie, czasami żyją na ulicach dużych miast i spędzają całe dnie pytając ludzi o pieniądze dla ich rodzin. Próbuję zrobić coś pożytecznego pracując jako wolontariusz pewnej organizacji w Kordobie. Pomagam w produkcji tygodnika o dzieciach ulicy. Dzieci zajmują się sprzedażą magazynu zarabiając w ten sposób pieniądze dla siebie i swoich rodzin. Mogą spać w hostelach i otrzymywać pomoc od ludzi takich jak ja,aby przygotować im lepszą przyszłość.
2009-12-19T22:27:20+01:00
1. Dave
Większość poranków kiedy się budzę , myślę że śnię. Przypuszczam że to chyba najdłuższe i najlepsze wakacje jakie kiedykolwiek miałem. Jestem w Stanach Zjednoczonych teraz , odwiedzam Grand Canyon przez 2 tyg. Te krajobrazy/widoki i pogoda jest piękna. Kiedy patrze na zewnątrz czasem widze niedźwiedzie chodzące wokół. Jest to pierwsze miejsce w mojej podróży naokoło świata. Również planuje spędzić trochę czasu w Brazylii, Nowej Zelandii, Australii, Tajlandii, Indii i Egiptu. wow! bez pracy przez sześć miesięcy, tak wiele wspaniałych miejsc i działań korzystnych, jak skoki na bungee, windsurfing, nurkowanie z mama i tata - jak nowy sportowy samochód do jazdy, gdy wrócę do domu.


2, Sally
Argentyna jest jednym z najpiękniejszych krajów na świecie, ale często jest mi bardzo smutno tutaj. Kraj ma rzeczywiste problemy, wiele z ubogich rodzin. Dzieci, a może tylko siedem lub osiem lat, na ulicach wielkich miast i spędzają cały dzień prosząc ludzi o pieniądze dla ich rodzin. Próbuję zrobić coś pożytecznego, pracując jako wolontariusz z organizacji w Kordobie. I pomagam produkować tygodnik o dzieci ulicy. Same dzieci sprzedają czasopisma żeby zarabiać pieniądze dla siebie i swoich rodzin. Mogą też spać w schronisku oraz uzyskać pomoc od ludzi takich jak ja, aby przygotować ich do lepszej przyszłości.