Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-19T17:56:34+01:00
Tegoroczne wakacje jak zwykle spędziłem u moich kochanych dziadków na wsi. byłem tam cały lipiec. Moi dziadkowie posiadają gospodarstwo więc pomagałem im w żniwo waniu. było to dla mnie ogromne przeżycie, możliwość jazdy traktorem dawała mi wiele satysfakcji.
Dziadek pewnego wieczoru zabrał mnie na spacer było już prawie ciemno. gdy szliśmy znaleźliśmy potrąconego przez samochód psa. Bez zastanowienia postanowiliśmy mu pomóc. Dziadek wziął go na ręce poszliśmy z nim do pobliskiego weterynarza. okazało się że pies nie jest w najlepszym stanie i nie wiadomo czy przeżyje. Weterynarz opatrzył psa i kazał nam się nim dobrze opiekować. nie wiedzieliśmy jak się wabi więc nazwaliśmy go Max. jego zdrowie z dnia na dzień polepszało się zaczął jeść, bardzo się do niego przywiązałem on do mnie również spędzałem z nim całe dnie, opiekowałem się nim, karmiłem go. pewnego razu gdy szedłem na spacer z swoim nowym pupilem zauważyła nas mała dziewczynka z mamą. Mama dziewczynki i ona rozpoznały psa. Okazało się że ma na imię Roxi i zaginął im dwa tygodnie temu. z bólem serca oddałem psa ich prawowitym właścicielom. Jednak oni zaproponowali, że bedę mógł odwiedzać Roxiego ta wiadomość bardzo mnie ucieszyła.
wakacje u dziadków zawsze dawały mi wiele niesamowitych wrażeń ale te były naprawdę wyjątkowe. Nauczyłem się pomagać i jestem z siebie w jakiś sposób zadowolony. w następne wakacje także pojadę do moich dziadków.
25 3 25
2009-12-19T17:58:03+01:00
Na temat wakacji w zimę, dziwne ;)

Jeśli na temat wakacji to rozumiem że ogólnie wakacji

Wakacje, dla większości są czasem wolnym po długim oczekiwaniu na nie, piękną i długo wspominaną chwilą przez długie tygodnie. Wakacyjne przygody są dla nas tym na co czekamy cały rok, ale w dzisiejszych czasach Wakacje dla wielu ludzi kojarzą się z godzinami wpatrywania się w obraz monitora, zamiast wyjścia z domu i zabawić się na jakiś imprezach, grze w piłkę i różnych ciekawych zajęciach. Ale trzeba pamiętać że czas wolny jaki mamy w wakacje powinno się też poświęcać dla rodziny, aby wakacje minęły w dobrym nastroju. Wchodząc w okres wakacji mamy tyle planów, ale aby plany się wypełniły musimy się starać aby zrobić wszystko co zaplanowaliśmy, najlepiej planować to z kimś innym. Pod koniec wakacji większość zaczyna się martwić tym co będzie po wakacjach, a inni żyją wakacjami do ostatniej chwili. Ja popieram tych co żyją wakacjami do ostatniej chwili, bo tylko Ci ludzie umieją wykorzystać to co im się daje i pokazuje że umieją rozdzielić czas wolny od czasu pracy.

coś mi urwało wenę ;/ ale to pomoże Ci w napisaniu wypracowania...
29 3 29