Proszę o sprawdzenie tego wypracowania z j.polskiego :)


Mam na imię Karolina. Urodziłam się 18 maja 1995 roku w Pszczynie. Mieszkam w domku jednorodzinnym z rodzicami i psem w Studzionce, jednej z wielu wsi Gminy Pszczyna. Obecnie jestem uczennicą drugiej klasy publicznego gimnazjum w Studzionce nr 5.
Interesuję się muzyką i filmem. Nie mam ulubionego rodzaju muzyki zazwyczaj słucham tego „co wpadnie mi w ucho”. Moją największą pasją są języki obce do których mam smykałkę , Obecnie uczę się j. francuskiego oraz angielskiego. Do zainteresowań mogę również zaliczyć sport. Interesuję się: siatkówka, piłką nożną oraz wszelakimi sportami zimowymi. Moim idolem jest Małgorzata Glinka najlepsza siatkarka Europy 2003 roku.
Jestem średniego wzrostu blondyną, z pewnością nie wyglądam jak miss świata, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Noszę okulary . Dziwna przypadłość cechuje moje oczy, mianowicie jedno oko mam większe od drugiego , w prawym oku także mam malutką brązową plamkę(mają ją wszystkie moje kuzynki ) . Na temat mojej wagi to chcę powiedzieć tylko tyle, że jestem gruba choć moja babcia cały czas mi powtarza: „Karolinko kochana zacznij coś jeść , bo za chwilę zostaną z ciebie tylko kości”.
Obawiam się, że mam ciężki charakter. Bywam wredna; jeśli kogoś nie lubię, nie przymilam się tylko pokazuję mu to wprost. Staram się walczyć o swoje za wszelką cenę. Chyba jestem egoistką... O wiele bardziej niż z ludźmi wolę spędzać czas sama ,ponieważ dobrze mi z tym jaka jestem. Zazwyczaj przed jakimiś kartkówkami wszyscy chodzą podenerwowani , a ja podchodzę do tego ze stoickim spokojem. Moim zdaniem jestem optymistką. Uwielbiam żartować. Wszystko co dzieje się wokół mnie obracam w żart. Jestem także pewna siebie. Muszę także dodać ,że jestem wielkim śpiochem. Pani Agnieszka spotykając mnie i widząc moja minę mówi „znów jesteś niewyspana ?” a ja tylko kiwam twierdząco głową.
Jak każdy mam wiele planów na przyszłość . Chciałabym pójść do dobrego liceum językowego ,zdać maturę , zostać tłumaczem przysięgłym i mieć własną firmę z biurem tłumaczeń. Chciałabym zamieszkać w dużym mieście takim jak Warszawa. Moim najskrytszym marzeniem jest, aby zostać aktorką lub siatkarką.

2

Odpowiedzi

2009-12-19T19:21:03+01:00
Błędów brak ;)
Te zdanie Noszę okulary można jakoś rozwinąć ;) .....przeszkadza. Noszę okulary . Dziwna....

a tak poza tym dobrze jest
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-19T19:29:15+01:00
Bardzo fajna praca!! :) Poprawiłabym tylko to: "Na temat mojej wagi to chcę powiedzieć tylko tyle, że jestem gruba choć moja babcia cały czas mi powtarza"

Wykreśliłabym słówko "to" bo uważam, że jest tam niepotrzebne. :D

1 5 1