Odpowiedzi

2009-12-19T19:39:22+01:00
Ebenezer Scrooge był skąpym człowiekiem. Każdy grosz dla niego był ważny. Nie obchodził Świąt Bożego Narodzenia, więc możemy przyjąć do wiadomości, że był niewierzący.
Scrooge wystraszył się swojej śmierci i się od razu zmienił. Od tamtej pory był hojnym, wesołym i miłym człowiekiem.

jeśli pomogłam liczę na najlepszą :)
3 2 3
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-19T19:40:55+01:00
Ebenezar Scrooge to skąpy i egoistyczny człowiek. Patrzy aby tylko na jego koncie przybieralo zer. Nie dzieli się z nikim tymi pieniedzmi , ani tez ich nie wydaje. W domu ma dosłownie wszystko ma stare. Nie chce nawet założyć piecyka aby choc troche bylo cieplo w domu. Nie ma przyjaciol.. Jego przyjacielem byl Jakub Marley, zmarly 7 lat wczesniej. Lecz nie ten przyjaciel prawdopodobnie nie był prawdziwy. Ich przyjazn polegala na tym, ze mieli te same zainteresowanie i wspolna prace. Nie nawidzil swiat bozego narodzenia. Jego siostrzeniec- jedyna rodzina, przychodzil do niego co roku i zapraszal go na Swieta jednak ten za kazdym razem odrzucal zaproszenie, bo myslal ze siostrzeniec chce go oskubac z pieniedzy na splate dlugow.
Po przemianie Ebenezar staje się przeciwienstwem swojej poprzedniej postaci. NIe jest juz tym zrzedliwym staruszkiem. Dzieli sie z wszystkimi pieniedzmi, jest lojalny, i mily wobec wszystkich.


To powinno byc dobre ;)
1 1 1