Odpowiedzi

2009-12-19T22:12:51+01:00
Moja wycieczka
W mojej szkole była organizowana wycieczka do kina. Bardzo chciałem pojechac. Rodzice od razu zgodzuili się na to, gdyż stwierdzili, ze za często siedze sam w domu. Zapisałem się i ze zniecierpliwieniem wyczekiwałem wyjazdu. Aż w końcu ten upragniony dzień nadszedł. W autobusie usiadłem z Patrykiem.
Rozmawialiśmy całą drogę. Mieliśmy te same pasje ,zainteresowania. Ta wycieczka nie tylko sprawiła, ze obejrzałem fajny film na którego chciałem jechac, lecz poznałem prawdziwego przyjaciela z którym spędzam każdą wolną chwilę.
3 2 3
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-19T23:57:58+01:00
W szkole była organizowana wycieczka nad Morze Bałtyckie . Kiedy o niej usłyszałem bardzo się ucieszyłem ponieważ nigdy tam nie byłem . Po powrocie do domu spytałem rodziców czy mogę jechać na tą wycieczkę lecz oni nie chcieli się zgodzić ponieważ wycieczka była za droga . Na drugi dzień przekonałem rodziców co do wycieczki . Było już późno więc szybko pobiegłem do szkoły nie zabierając kurtki i czapki . Po południu zacząłem się źle czuć i poszedłem do pielęgniarki która powiedziała mi że mam grypę i nie pojadę na wycieczkę . Byłem bardzo smutny ale nie zbyt długo bo zaraz po przybyciu do domu dowiedziałem się że wycieczka się nie odbyła z powodu braku wystarczającej ilości chętnych i zostanie przełożona .