Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-20T08:46:29+01:00
Moje tajemnice moge powierzyć jedynie osobom, którym naprawde ufam. Są to moi przyjaciele oraz rodzina.
Moi najlepsi przyjaciele to ... i ... ( wpisz imiona ). Darzę ich największym zaufaniem, ponieważ nigdy mnie nie zawiedli. Oni zasłużyli sobie na moje zaufanie, a ja na ich. W trudnych chwilach byli ze mną przez cały czas. Pomagali mi przy pracach domowych oraz innych sprawach. Zawsze moge na nich liczyć, bo wiem, że oni nie zdradzą moich sekretów. Oni również powierzają mi swoje tajemnice oraz skryte marzenia.
Mojej rodzinie ufam od kiedy byłam jeszcze dzieckiem. Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo na pewno nie zdradzą innym moich sekretów, ale także doradzą mi rozsądne wyjście z trudnej sytuacji.

mam nadzieje, że pomogłam :).
2009-12-20T09:10:38+01:00
Swoją tejemnice powierz osobom , którym ufasz , wierzysz itd .Pamiętaj nie opowiadaj ze szczegółami bo np. osoba której mówiłąś rozpowie twoją tejemnicę . Uważaj gdy opowiedzasz nikt was nie podsłuchiwał gdyż możesz być później zranowa i od wszystkich usłyszysz swoją tejemnice. Bądz ostrożna nie pomyl sie gdy ją opowidasz . Zaś wstydliwe tejemnice powierza się osobom obcym którch nigdy już nie zobaczymy . Dlatego że rodzinę ma się tylko jedną i musisz dbać w ich oczach o swoją reputacje . Z obcą osobom możesz się roztać i nie przejmować się jej opinią. Ale najlepiej opowiadać osobie obcej z innego województwa , wtedy mamy grawancję ze nikomu nie powie bo nie będzie wiedziała o co chodzi. Pamietaj ze najlepiej takie coś powiedzieć na wycieczce szkolnej, oazie , kurs itd . Takeij osobie powiesz wszystko bez ograniczenia, wstydu.


Ja kiedyś powierzyłąm swoją tajemnicę swojej znajomej i się okazało że zrobiłam błąd ze jej powiedziałam po tygodni cała szkoła wiedziała