Odpowiedzi

2009-12-20T08:43:52+01:00
Zbrodniarka potafila nawet zabic a ambitna byla jedynie wtym ze potafila zrobic wszystk oaby dojsc do wladzy.Balladyna to zbrodniarka, która kieruje się jedynie dobrem własnym i chęcią zdobycia bogactwa. Dowodzą tego argumenty, które chciałbym przedstawić poniżej.
Po pierwsze - mimo, że była piękną brunetką o czarnych oczach i białej cerze, wysoką, nosiła długi warkocz to jednak pod jej wewnętrznym wyglądem
kryła się nieczuła i zakłamana dusza.

Po drugie - jej złe cechy ujawniły się po tym, jak pierwszy raz zabiła człowieka, a mianowicie swoją siostrę Alinę. Wtedy to pokazała jak potrafi być zdolna do okrucieństw, a jej pierwsze morderstwo ukazało, że chce po trupach dojść do swoich celów. Dowiedzieliśmy się, że jest zbrodnicza, okrutna, egoistyczna, nieszczera, obłudna i bezwzględna.

Po trzecie - chcąc dojść do władzy, najpierw wyszła za mąż za Kirkora, a później zabiło go, aby samej sprawować władzę. Kolejne zbrodnie udowodniła, że za wszelką cenę chciała posiąść władzę i bogactwo, chocby nawet dopuścić się do abrodni.

Po czwarte - była bardzo podła i nie posiadała norm moralnych. Wstydziła się swojego pochodzenia i koniecznie pragnęła, aby jej podwładni i najbliżsi nie dowiedzieli się o jej wiejskim, dawnym życiu, kiedy to mieszkała w starej chatce pośród lasu. Dowodem tego jest jej wyparcie się matki, która zawitała do pałacu córki. Balladyna była na tyle egoistyczna i podła, że wyparła się swej starej i slepej matki, która potrzebowała pomocy.