Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-09-21T20:47:32+02:00
Najbliżsi!
Czuje, ze to ostanie miesiące mojego życia. Zostałem jedyny. lecz wiem ze bede kolejnym.Tu gdzie jestem jest ciężko. Chciałbym was jak najszybciej zobaczyć. Tak jak za adwnych czasów usiaść koło kominka i wspomionać...
NIe wiem czy keidyś to nastąpi..
Pamiętajcie o mnie!
do ostatnich chwil zapamietam was jako dobrych i honorowych ludzi.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-21T21:27:33+02:00
Witaj mamo

Mam niezwykłe szczęście nadane tylko przez Boga nie przez nikogo innego tylko0 przez Jego najwyzszego ze wszystkich . dziękuje za to cały czas kiedy znajdzie się na to okazja . ocalałem jeden , jedyny z całej mojej kompanii . Nie wiem czym sobie zasłużyłem może tymim modlitwami które wy odprawialiście kiedy ja walczyłem w imie odzyskania naszej niepodległości , za co kochana moja rodzino bardzo ci dziękuje . Z całej mojej kompanii zostałem tylko ja . Żałośc mnie brała kiedy musiałem patrzeć na martwe ciała naszych rodaków , niektórych moich przyjacieli i kolegów . Niemogłem patrzeć na ich twarze i zastanawiałem się sie dlaczego to nie tylko oni ja sam jako jedyny zostałem wybrany przez Boga .
Chciałbym już być śród was ale ta nieszczęsna wojna jeszcze trwa , i ja powinienem walczyć w obronie godności i niepodległości naszego narodu .
Pozdrów tatę , Zośię i Stefana niech nie martwią się o mnie kiedy tutaj przeżyłem , wierze że i w kolejnych walkach Bóg będzie ze mną .


Twój Romek