Odpowiedzi

2009-12-20T14:57:44+01:00
Aby poznać człowieka, trzeba beczkę soli z nim zjeść.

Moje historie z przyjaciółmi są przeróżne . Nie zawsze jednak szczęśliwe . Wydawało by się , że przyjaciel to ten który się z tobą cieszy , rozmawia , ale gdy przychodzi co do czego z nie wiadomych powodów znika . Tak jak by go nie było nigdy i nigdy przyjść nie miał .
Skąd wiem , że teraźniejsza przyjaciółka jest ta prawdziwą ? Po prostu wyszło to z życia .
Dawniej kolegowałam się z Wiesią . Myślałam , że to taka prawdziwa przyjaźń na zawsze . Ale w momencie kiedy wszystko zaczęło się walić , nic mi nie wychodziło , ona tak po prostu odeszła . Nie odpisywała na gadu , na smsy , odrzucała połączenia , w szkole wolała Agatę . W tedy "przygarnęła" ,mnie Ania . Rozmawiał ze mną o problemach , pomagała mi w lekcjach . Dzięki niej miałam lepsze oceny ! A nauczyciele mnie chwalili .
To takie chwile ukazują nam kto na prawdę zasługuje na naszą przyjaźń . Dzięki temu zyskałam prawdziwą przyjaciółkę i wiem , że zawsze mogę na nią liczyć .
2009-12-20T15:30:53+01:00
Podczas wakacji miałam pojechać z mamą do Francji. Wciąż coś nam wypadało. Raz mama miała ważne spotkanie w pracy, drugi raz przyszła do mnie koleżanka. Z pakowaniem też miałyśmy problem. Jak to kobiety, nigdy nie wiemy co wziąć. Minęły już wakacje, a my nie byłyśmy we Francji."Wybierać się jak sójka za morze"