Odpowiedzi

2009-09-14T16:23:10+02:00
Dawno, dawno temu żył sb nieuk o nazwie Szkoliś. Wszyscy tak na niego mówil nie wiedząc co to znaczy, przecież wtedy nie był ojeszzce szkól. Ludzie żyli sobie swobodnie i nikt nie myslał o edukacji. Lecz pewnego dnia Szkolniś uważany za nieuka wymyślił, że fajnie było by się gdzieś spotykac z kolegami. Wymyślili miejsce o nazwie świetllica. Ludzie bardzo się ucieszyli. Tylko bali się , żę nikt nie bd ich dzieci pilnował. Szkolnisia mama postanowiła się zaopiekować tą swietlicą. Lecz gdy dzieci byly same bawil się i bawiły i bawiła aż się im znudzila zabawa i marzyli aby moc napisac piosenkę ktorzy wszscy bd znali i spiewali z kartki. Szkolnis wymysli pisanie czytanie i tak powstala szkola. Szkolnis- nieuk został uważany za pierwszego i najmadrzejszego nauvczxylicela w calej histori.
3 2 3
2009-09-14T16:26:49+02:00
W dawnych czasach za panowania jakiegoś króla
wybuchł wulkan Zaginiony z niego tez wnętrza
wyrzucone zostały książki ludzie zaczęli je zbierać
wtedy jeden z filozofów zaczął rozmyślać co zrobić z taka ilością wiedzy. Myślał 5 nocy i 5 dni aż wymyślił że założy szkołe
. tak tez następnego dnia poszedł do króla oznajmić swój pomysł
Król wysłuchał filozofa i powiedział "To dobry pomysł " Ten się ukłonił i wyszedł . A następnego dnia zaczęły się pierwsze zajęcia .
Rodzice nie byli tym zachwyceni. Jedna sasiadka mówiła do drugirj " co oni będą robili w tej szkole . czego będa się uczyć "
"a nie gadaj gdyby król nie kazała zostawiłabym mojego w domu poco szkoła umiesz pieniadze liczyc to ci wystarczy"
"masz racje" i tak tez rozmawiały . Szkoła jednak powstała i jest do dzisiejszego dnia.
3 3 3
2009-09-14T16:33:35+02:00
W starożytności żyli bogowie, jak wiadomo byli mądrzy, ale mozna bylo wyroznić z nich grupę, tych mniej inteligentnych, a nawet 'pustaków'.
Zeusa strasznie denerwowala ta ich głupota, a więc utworzył budynek, który nazwał 'Szkołą'.
Bogowie, którzy zostali nazwani 'pustakami' nienawidzili chodzic do szkoly gdyz nie mogli tam rzadzic sie tak jak zawsze, bo dostawali nagany itp. rzeczy.
Zeus był zadowolony ze swego wyczyny, niestety uczęszczający do neij bożkowie nie mieli takiego samego zdania. Szkola zostala ulepsona i zaczela bardziej podobac sie uczniom. Wszyscy pogodzili się z tym, co zostało ustalone i uczęszczali do budynku, aż nie było to konieczne.;d;d
1 4 1