Odpowiedzi

2009-12-20T17:02:25+01:00


Kochani Rodzice!


Na początku mojego listu, chciałam Wam przypomnieć, iż bardzo Was kocham. Bardzo mi ciężko pisać do Was, bo domyślam się jaka będzie Wasza reakcja. Jednak proszę, żebyście mnie od razu nie skreślali.
Właśnie przeżywam najpiękniejsze chwilę, jakie mogą się przytrafić człowiekowi. Jestem szalenie zakochana. Mamo pewnie pomyślisz, że to wspaniale. W końcu marzyłaś abym kogoś poznała... Ale to nie jest takie proste. Otóż wybrankiem mojego serca jest Romeo – syn Montecchich. Pomyślicie, że oszalałam. Ale chyba tak jest! Oszalałam z miłości, ale nigdy w życiu czegoś takiego nie zaznałam. Wiem, że nienawidzicie rodu Montecchich i zapewne nie chcecie mnie znać. Lecz muszę Wam wyznać jedną rzecz. Ja i Romeo nie potrafimy bez siebie żyć i będziemy ze sobą mimo Waszego sprzeciwu! Wczoraj wzięłam z nim potajemnie ślub. Bez żadnych świadków. To było najlepsze rozwiązanie zarówno dla mnie jak i dla Was.
Bardzo Was przepraszam. Być może za jakiś czas zrozumiecie jak ważny jest dla mnie związek z Romeo. Zobaczycie, pewnego dnia będziemy się z tego śmiali. Bardzo Was kocham. I jeszcze raz przepraszam.
Całuje, Wasza córka Julia
1 5 1