Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-20T18:07:38+01:00
Szkoda że nie ma konkretnych informacji no ale postaram sie w jakimś stopniu pomóc.

Dnia (dzień, miesiąc,rok ) wybraliśmy się z klasami (?) na wycieczkę do Muzeum (?) w (?). Odwiedziny w muzeum były bardzo ciekawe. Dowiedziałem się o (...) . Moja wiedza została poszerzona na temat (...). (Pare zdań/słów o nabytej wiedzy)

Widziałem również (to i owo) Zobaczyłem (...)

Dowiedziałem się także wielu nowych informacji na temat(...)


Wycieczka do Muzeum (nazwa) bardzo mi się spodobała. Myślę, iż pogłębiła zakres moich wiadomości zdobytych na lekcjach ( zależy co to za muzeum ale myśle że tu pasowałoby słowo "historii"). Uważam, że takie wyjazdy są potrzebne, gdyż pozwalają lepiej przyswoić wiedzę teoretyczną.
6 3 6
2009-12-20T18:08:45+01:00
W dniach 18-19 maja 2009r 65-osobowa grupa uczniów ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych realizująca projekt Z nami poznasz swój kraj i zdobędziesz przyjaciół wzięła udział w wycieczce do Krakowa.
Wycieczka była ewaluacją w/w projektu realizowanego od 02 stycznia 2009r.Uczniowie spotkali się wcześniej dwukrotnie w Muzeum Kresów w Lubaczowie. Pierwsze spotkanie odbyło się 03 kwietnia 2009r – były to warsztaty z rękodzielnictwa. Ponad 40-osobowa grupa wzięła udział w zajęciach prowadzonych przez twórców ludowych- malowano pisanki, wykonywano palmy oraz kartki świąteczne.
Drugie spotkanie zostało zorganizowane 02 czerwca 2009r – warsztaty malarskie w plenerze. Spotkanie odbyło się z okazji Dnia Dziecka. Uczestnicy warsztatów dowolną techniką malowali prace na temat Jaki jest mój świat? W nagrodę za udział w zajęciach i piękne prace wszyscy losowali upominki zakupione przez Muzeum kresów w Lubaczowie.
Celem spotkań była integracja uczniów jako zespołu, rozwijanie zdolności, nabycie nowych zainteresowań, jak również bezpieczne i wartościowe spędzanie wolnego czasu.
W czasie dwudniowej wycieczki uczniowie poznawali najważniejsze zabytki Krakowa- Kopiec Kościuszki, Rynek, Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice, pomnik Adama Mickiewicza, Kościół Św. Wojciecha, Barbakan, Teatr im. J. Słowackiego.
Zwiedzono również miejsca pielgrzymowania Ojca Św. - Łagiewniki, Kalwarię Zebrzydowską oraz Wadowice.
Wycieczka cieszyła się dużym zainteresowaniem, gdyż uczniowie zwiedzali te miasta po raz pierwszy.
Grupa okazała się bardzo zdyscyplinowana. Wszyscy uczestnicy otrzymali pochwałę oraz nagrody pocieszenia w postaci słodyczy.
5 3 5