Napisz przemówienie, w którym przekonasz koleżanki i kolegów, że pomaganie innym jest zawsze źrodłem radości, odwołaj się do doświadczeń czytelniczych i życiowych.

Błagam napiszcie zawsze wybieram najlepszą pracę
z góry dzięki

pozdro luki1995

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-22T09:08:50+01:00
Drodzy Koledzy i Prześliczne Koleżanki...

Jak pewnie wiecie dzisiejsze przemówienie będzie traktowało o "Pomaganiu Innym", pomoc nie jest złym, jedynie w społeczeństwie panuje dziwne definicja tego że pomoc równa się okazaniem słabości, pomoc jest naszą naturą, od zawsze pomagaliśmy sobie nawzajem, a dlaczego? możemy zadać sobie takie pytanie. Wiec zacznę od zdefiniowania pojęcia pomoc, jest to bezinteresowne włożenie swojego wysiłku w czyjąś pracę gdy widzimy że ta osoba sama nie podoła swojej pracy. Co nam daje taka bezinteresowna pomoc?... A daje nam wiele, a przede wszystkim życzliwość ludzi którym pomagamy, choć nie tylko. Psycholodzy stwierdzili że pomaganie innym zwiększa możliwość uniknięcia schorzeń natury psychicznej.

Aby nie zanudzać powiem "Pomagajmy sobie Nawzajem"
Dziękuję za uwagę

Jeśli coś nie tak pisz na PW poprawię
1 2 1
2009-12-22T11:26:30+01:00
Drodzy koledzy i koleżanki!
Czy niesienie pomocy potrzebującym może sprawiać nam radość z życia?Większa część ludzi zastanawia się czy przez niesienie pomocy stają się lepsi?Jednak niektórzy uważają ,że niosąc pomoc innym mogą przynieść im wiele ciepła i szczęścia.Robią to z własnej, dobrej woli.Każdy z was może bezinteresownie pomagać innym, zgłaszając się do odpowiednich organizacji i instytucji.Każda ludzka chęć niesienia pomocy jest ważna.Nie wiadomo czy ty nie będziesz kiedyś potrzebował pomocy.Wiedząc o tym,że uratowałeś komuś życie tym,że podarowałeś mu ciepłe ubranie odzież, jesteś dumny z tego całe swoje życie.Tak więc pamiętajcie o tym aby nieść potrzebującym pomoc.
2 3 2