Odpowiedzi

2009-12-20T20:21:02+01:00
To był najgorszy dzień z mojego życia!
Nie no i znów Ewelina się ze mną pokłóciła! Moja najlepsza przyjaciółka naśmiewała się ze mnie na przerwie, z Olką, Karoliną i Klaudią! Jest mi przykro... Odebrały mi przyjaciółkę i lata budowania przyjaźni.! One są jak skrzyżowanie pająka ze żmiją, najpierw cię przestraszą a potem zabiją.! Myślę że Ewela się "obudzi" z tego potwornego snu!!
  • Użytkownik Zadane
2009-12-20T20:24:26+01:00
________Pewnego dnia, gdy obudziłam się, spojrzałam na zegarek- zaspałam. Zaczęłam się ubierać w pośpiechu. W dodatku zapomniałam kluczy i nie zjadłam śniadania, wychodząc z domu.
_______Gdy biegłam przez park słuchałam w pośpiechu mp3. Pewien starszy pan spytał mnie o godzinę. Podałam ją z niechęcią, ponieważ bałam się o spóźnienie.Nagle zrobiło mi się ciemno przed oczami. Straciłam równowagę i upadłam, po chwili zasnęłam. Otworzyłam oczy dopiero po paru godzinach. Znalazłam się w pustym, czarnym miejscu w dodatku twarz miałam zaklejoną. Przybiegli do mnie jacyś pani i zapytali o pieniądze, oraz o komórke, mp3 i mój złoty zegarek, który dostałam na gwiazdkę. Bardzo się przeraziłam i zrozumiałam, że mnie porwano. Oddałam porywaczom wszystko, na szczęście mnie wypuścili. Pobiegłam na Policję i zadzwoniłam do mamy. Gdy złożyłam zeznania na policji, poszłam do domu i wyspałam się , by o wszystkim zapomnieć.
_______ Był to najgorszy dzień w moim życiu. Nauczyłam się jednak, by zawsze rozglądać się i wyglądać złych ludzi, oraz nie ufać nikomu.