Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-22T09:58:45+01:00
Znajdę i zaprezentuje 1-3 fakty (min. 5 zdań każdy) świadczące o żywotności biblii i mitologii

Biblia-
1. Czytana jest w kościołach. Wierni słuchają i podążają naukami Biblij. Kapłani ciągle analizują karty Biblij.

2.Powstaje wiele filmów na temat Biblii, tzw. Filmy Religijne, najbardziej znany to chyba "Pasja". Filmy te dają czas do namysłu nad swoim życiem co daje bardzo duży popyt na te filmy, czy to w kinie czy na DVD. Filmy te są puszczane w telewizji aby każdy miał do nich dostęp, zazwyczaj są to krótkie filmy animowane dla dzieci.

3.Czytanie Biblii na lekcjach religii. Na Religi mamy szansę wysłuchać wniosków jakie wyciągnęli księża podczas jej czytania. Mamy tez możliwość wymiany swoich spostrzeżeń.

Mitologia-
1. Powstaje wiele filmów na temat mitologi. Filmy te dobrze się sprzedają i są jednymi z lepszych. Różne mity są bardzo ciekawymi wątkami w filmach, a czasami są to najlepsze sceny w filmie.

2. Powstaje wiele powieści odnoszących się do mitologi. Powieści odnoszące się do mitologi dobrze się sprzedają i są chętnie czytane. Utwory te są inspiracją dla pisarzy.

3. Analizowanie tekstów z mitologi na lekcjach J. Polskiego. Na Lekcjach mamy możliwość poznać opinie osób które bardziej się znają na mitologi niż my. Na tych lekcjach mamy możliwość wymiany spostrzeżeniami na temat tych utworów.

na jeden fakt masz 3 zdania ale rozbiłem mitologię i Biblię na oddzielne tematy więc zamiast 3 faktów masz 6 ;)

W razie jakichkolwiek pytań pisz na PW