Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-20T20:47:58+01:00
______Moja najlepsza przyjaciółka ma na imię Dominika. Chodzi ze mną do klasy i siedzi ze mną w ławce.
_____Dominika jest średniego wzrostu, nieco niższa ode mnie. Ma długie czarne włosy, niebieskie oczy. Kształt twarzy ma owalny. Bardzo lubię jej usta, są czerwone i wyraziste. Dominika lubi chodzić w czarnych ubraniach. Jednak jej ulubiony kolor to pomarańczowy. Dominika z charakteru jest zwariowana. Choć jest niesamowitym leniem, bardzo ją lubię. Uwielbiam z nią spędzać czas, choć często się kłócimy. Dominika nie jest rozważna, raczej sprytna. Nie myśli poważnie, ma poczucie humoru.
____Bardzo lubię Dominikę taką, jaką jest i nic w niej nie chcę zmieniać. Mam nadzieję, że zawsze będziemy się przyjaźnić, bez względu na wszystko.
7 5 7
2009-12-20T20:49:40+01:00
Nie mam przyjaciółki, ale mogę opisać wymarzoną przyjaciółkę.
Miałam kiedyś dużo "przyjaciółek", lecz z czasem okazało się że są to tylko dziewczyny, które chcą wykorzystać to jaka jestem. Mam słaby charakter, jestem łatwowierna, naiwna, nie umiem powiedzieć "nie!" i wszyscy to wykorzystują przeciwko mnie. Chciałabym bardzo się zmienić. i znaleźć prawdziwą przyjaciółkę, która nie tylko chciałaby czegoś ode mnie , ale mi także pomagała. Ostatnio bardzo potrzebuje takiej osoby, której mogłabym sie zwierzyć i która by mi pomogła. Mogłabym się jej "wypłakać w rękaw" a ona nie po rozpowiadywała by tego wszystkiego o czym jej powiedzialam, lecz zostawiła by to dla siebie. Mogłabym jej zaufać i wiedziec ze nigdy nie zawiodłabym sie na niej...:( lecz to sa tylko marzenia;( bo takie dziewczyny nie istnieja;(
13 4 13