Witam!
Muszę napisać charakterystykę postaci Odyseusza.! Co najmniej na 1 str. A4.!!! Niestety nie czytałam książki, ponieważ już jej nie było w bibliotece i nie wiem co napisać. Wypracowanie było na 3 grudnia. Muszę je oddać najpóźniej we wtorek. Proszę baaardzo o pomoc.!! nie prosiłabym bez powodu, bo ja z reguły dobrze się uczę.! <nie chce sie chwalić> !! ;-)
Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI !! NAPRAWDĘ TO PILNE.!! ;]

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-20T22:37:22+01:00
Odyseusz Był królem Itaki. Miał wiele ciekawych i niebezpiecznych przygód podczas swojego powrotu z Wojny Trojańskiej do ojczyzny. Przeżył, dlatego że był bardzo wytrwały i pomysłowy. W takiej sytuacji siła prawie nie gra roli, ale Odys też posiadał wielką siłę w mięśniach. Nasz bohater miał piękną żonę Penelope i mądrego syna Telemacha.

Odyseusz był przystojnym mężczyzną. Miał szpiczastą brodę, długie włosy i dużą bliznę na nodze, po, której wszyscy poznawali bohatera. Odys nosił skromne szaty i miał ł skórzano – liściastą przepaskę.

Odyseusz miał skromne uzbrojenie (łuk, kołczan). Odyseusz ,miał wiele różnych cech charakteru, np. był uparty, wierny sprytny itd. Odyseusz był bardzo dobrym łucznikiem a zwłaszcza żeglarzem. Miał także wspaniałe zdolności przywódcze.

Dla mnie Odyseusz był bardzo ciekawą postacią. Miał bardzo ciekawe cechy charakteru. Autor świetnie przedstawił tą postać dlatego oceniam go na np.5to mniej wiecej tak powinno wygladac:D. tez to mialem :]